Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a 77 éves nagyapámat,...

Utálom a 77 éves nagyapámat, mert egy nagyképű, buta, tahó megmondó ember..Folyton kioktat a szó szoros értelmében mindenkit, és velem is úgy beszél mint akit a s..éből rántott elő.Mit tegyek,hogy ne forrjon fel az agyam tőle?

Figyelt kérdés
2 alkalommal kapott infarktust, a szó szoros értelmében, eszik, iszik, alszik meg sz..rik, meg elmegy sétálni, de nagymamámnak semmit nem segít. A minap kibökte,hogy hiába nézi őt mindenki hülyének, van esze, csak szereti kiszolgáltatni magát. A páromat alapba nem állhatja, a szemébe nem meri megmondani, csak a hátam mögött pampog. Szerencsére, hamarosan elköltözöm innen, de nagyon nehezen tudom már tolerálni a hülyeségeit. Megjátssza a hülyét, de kibeszélni, pletykázni, meg szemétkedni van esze.Mindenkit kihasznál maga körül.Rengeteg ember utálja a gőgössége miatt, meg persze,hogy mindenkivel összeveszik a nagy Fideszes politikai nézetei miatt.
2021. ápr. 3. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj a túlélésre, minden elmúlik.
2021. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
- Papa, ne járkáljon az asztal körül, mert odaszögelem a másik kezét is!
2021. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk mondd el neki amit itt leírtál a kérdésben, és hogy téged ez mennyire zavar
2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Savlekotő ***** válasza:
92%
Előző gondolom nem meri mert kivágnák cserébe...
2021. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Mért laksz náluk? El kell költözni!
2021. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Ember te miről beszélsz? 3-as vagyok, és ha bárkivel bármi problémám van, rögtön a szemébe mondom
2021. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Az idő neked dolgozik.

Én csak mosolyognék magamban. Nem mondanék a szemébe semmit, elég a tudat, hogy megtehetném.

2021. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
6) Én is, ezért szeretnek egyre kevesebben :/
2021. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg a legminimálisabbra csökkenteni a vele való kapcsolatot. Ha mondd valamit engedd el a füled mellett.
2021. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Akemi Akita válasza:
76%
Légy türelmes bármennyire is nehéz... Ő már ennyi idősen nem változik. Mamádnak egész életében el kell viselnie.. Segíts a mamádnak hogy legyen valami öröme
2021. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!