Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Néhány napja halt meg a nagymamám és nem érzek semmit. Nem vagyok szomorú, nem érzem, hogy sírnom kéne. Olyan mintha nem történt volna semmi. Pedig nagyon szerettem őt és nagyon jó volt a kapcsolatunk. Mondjuk így a covid alatt szinte alig láttam és keveset beszéltünk, de akkor is a nagymamám volt. Korábban is veszítettem el szerettemet, de akkor mindig éreztem azt a fájdalmat. Most pedig semmi, még akkor se, mikor kórházba került és sejtettük, hogy meg fog halni. Pedig nemrég az egyik barátomnak is meghalt a nagypapája és még akkor is sírtam egy kicsit, pedig őt 1× láttam életemben és nem is beszéltünk nagyon. Szóval most úgy érzem, mintha nem is szerettem volna... és ez nagyon rossz...

Szerinretek miért lehet?



2021. jún. 22. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sokk. majd elmúlik
2021. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kisebbnek, kevesebbnek érzi magát, ha neked jól megy. Lelkibeteg hülyék.
2021. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem fogtad fel. Majd megjön a sírás is.
2021. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem fogtad fel. Amikor apám meghalt, én se éreztem semmit. Faarccal szerveztem a temetést, utána is napokig teljesen jól voltam. Aztán fel akartam hívni, mert el akartam neki valamit mesélni, már vettem elő a telefonomat, amikor leesett, hogy őt már soha többé nem tudom felhívni. Na akkor tört ki belőlem a sírás.
2021. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem sem fogtad még fel. Én a mamám halála után csak a temetésén borultam ki, addig ugyanígy voltam, mint Te.
2021. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell pár nap míg kijönnek az érzések.
2021. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt érzed,hogy éppen látni akarod,vagy a jövőbe gondolsz,program, felhívnád...és nem tudod. :'(

A mai napig egy olyan érzés van bennem,hogy egy nap újra beszélhetek a papával. 2015-ben ment el. Talán így dolgoztam fel. Álmomban szoktunk beszélgetni,nála vagyok. (Nem,nem emlékeket idéz fel az agyam. Új szitukat.) Nem hiszek Istenben,nem azért hiszem,hogy még beszélünk. Az álmok megnyugtatóak.

Temetés előtt pár nappal apám a pápa kártyáját átrakta a telefonjába,és azzal hívott fel.

Amikor kijelezte,azt hittem,hogy egy rossz álom volt... És ő fog beleszólni. Ezek voltak a legrosszabbak.:(

2021. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!