Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy a nagypapám COVID-ban halt meg úgy, hogy mindkét oltását megkapta?

Figyelt kérdés

Idáig szerencsére sohasem kellett a gyásszal foglalkoznom, ez az első eset. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy most, mikor alig van új esetszám, ő elkapta a COVID-ot és hiába, hogy mindkét oltását megkapta, mégis elhunyt. Szép kort megélt, a COVID-ot leszámítva végig fitt maradt szellemileg-fizikailag egyaránt, de egyszerűen nem tudom felfogni.

Nektek hogy sikerült elfogadnotok a gyászt, veszteséget? Minden választ hálásan köszönök!



2021. jún. 30. 15:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Őszinte részvétem.
2021. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt írtad volna nem volt beoltva és úgy halt meg, akkor megismerted volna a covid oltás hittérítő papjainak belső világát :-) Egyébként, részvétem.
2021. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Őszinte részvétem. Most hunyt el vagy esetleg korábban csak most jön ki rajtad? Ha nagyon nehéz feldolgozni szakember segítségét ajánlom.
2021. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%

Részvétem.

Az miért lényeges hogy miben halt meg és hogy be volt oltva? Te nem ismered az oltások mechanizmusát? Nem azt jelenti, hogy sosem leszel beteg és nem halsz meg, hanem csökkenti a kockázatot.

2021. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Sosem írták h 100% védelmet nyujt.
2021. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem lett volna beoltva, most azért lenne bűntudatotok, hogy miért nem vettétek rá valahogy az oltásra. Tényleg mindent megtett a nagypapád. Sajnos van, hogy a minden sem elég, és utoléri az embert a baj, akármilyen kicsi is volt az esélye. Külön szörnyű érzés lehet, hogy akkor történt, mikor már lecsengőben volt a járvány. Ilyenkor mind arra számítunk, hogy mostmár megússzuk.

De szép kort megért és teljes élete volt. Nagyon sajnálom, részvétem érte.

2021. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Az oltás sem véd meg 100%-osan. Tudom, hogy nagy veszteség, de fel kell dolgozni, hogy nincs többé. A nagymamám hiába szedte a vérnyomáscsökkentőt, mégis meghalt infarktusban és mivel kollégiumban laktam én sem tudtam elköszönni. Ő is fitt volt, kapált, tyúkot vágott, sütött-főzött még. El kell engedni azt a gondolatot, hogy mert a covid+az oltás. Gyászold meg, de ne kattogj azon, hogy pedig megkapta az oltást.
2021. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Részvétem :( kínai vakcinát kapott?
2021. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

BŐVEN van új esetszám, csak ezt "elfelejtik" közölni, mert akkor nem lehetne pl EB-n teltház - ami amúgy csak nálunk van.


A gyász idővel enyhülni fog.

2021. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
19: Tévedés, senki nincs már a Covid osztályokon kb (ott ahol a bátyám dolgozik már senki nincs), de persze gondolom hazudik az összes orvos, és véletlenül sem kongatnák a vészharangot az ellenzéki sajtóban a MOK elnökségi tagjai, ha emelkedne a betegszám, ahogyan azt tették folyamatosan ősszel és télen
2021. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!