Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy a nagypapám COVID-ban halt meg úgy, hogy mindkét oltását megkapta?

Figyelt kérdés

Idáig szerencsére sohasem kellett a gyásszal foglalkoznom, ez az első eset. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy most, mikor alig van új esetszám, ő elkapta a COVID-ot és hiába, hogy mindkét oltását megkapta, mégis elhunyt. Szép kort megélt, a COVID-ot leszámítva végig fitt maradt szellemileg-fizikailag egyaránt, de egyszerűen nem tudom felfogni.

Nektek hogy sikerült elfogadnotok a gyászt, veszteséget? Minden választ hálásan köszönök!



2021. jún. 30. 15:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
92%
Részvétem és kitartást kérdező.
2021. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!