Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszüleim még dolgoznak...

Nagyszüleim még dolgoznak nyugdíj mellett, és nagymamám rábeszélte nagypapámat, hogy festesse rendszeresen a haját, attól fiatalosabbnak hat szerinte (?)

Figyelt kérdés
Csak nekem fura?
2021. aug. 28. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi közöd van hozzá ?
2021. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%

Én papámnak is festétték őszre a haját, hogy szép legyen neki.

Nem fura.

2021. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ők dolga.
2021. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, MI a fura: hoyg egy idös ember festeti a haját, hogy egy férfi festeti a haját, vagy hogy a mamád beszélte rá a papádat?

Egyébként is ez mindenkinek magánügye és teljesen érthetö, ha valaki nem feltétlen szeretné magát még öregíteni az ösz hajjal.

Meg van, akinek nagyon csúnyán öszül a haja, olyan, mintha koszos lenne, nekik is érdemes vagy valami normál színre festtetni vagy szép-öszre.

2021. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Jól teszik. Csak azért mert valaki nyugdíjas még nem kell rögtön halálszagú, banyatankos vénséggé változni. Nyugodtan legyenek csak igényesek, aktívak. Aki nyugdíj után bepunnyad, az sajnos szellemileg is jóval gyorsabban leépül.
2021. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolguk. Neked beleszolasod nincs
2021. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi.
2021. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én nyugdíjas nöként festetem a hajam, általában farmert és pólotrikókat, pulóvereket hordok, de 36-os méretet, emellett tanulok, rendszeresen sportolok, amellett, hogy a napi munkámat elvégzem.

Most akkor én is furcsa vagyok?

Gondolj bele, statisztika szerint van még jó 20 évem, mielött meghalok, addig ülni kellene a fotelban és várni a halált? Vagy milyen egyéb ötleted lenne?

2021. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyapádnak magánügye, milyen a haja. Lehet, hogy pont azért festi, mert egy rakás korlátolt ember szerint aki ősz, az már „halálszagú, banyatankos vénség”, aki nem lehet „igényes, aktív”, emellett „szellemileg is jóval gyorsabban leépül” és „csak ül a fotelben és várja a halált”. Ahol egy természetes hajszínhez ilyen az emberek hozzáállása, ott érthető, hogy nem mindenkinek van kedve megküzdeni az előítéletesekkel.
2021. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Csak neked fura!

Mert még egy éretlen kis hülye vagy aki semmit nem tud a világról,

mégis mindenkinek meg szeretné mondani, hogy hogyan éljen.

2021. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!