Mi lesz így anyámmal?

Figyelt kérdés
Most 48 éves, és már húsz éve nem dolgozik. Miután otthagyta a főiskolát, egy rövid ideig egy kis állatkereskedésben dolgozott. Utána apám dolgozott csak (voltak neki is évei kihagyva egyébként). Nagyapám aki ma már 80 éves, az ő pénzen élősködnek, de mai napig főleg anyám. Fél beteg állományba rakatta magát, abból szerzett pénzt nagyapám nyugdíja mellé. Most elintézte a beteg ápolásit, hogy megint csak ne kelljen dolgoznia. 5 évig Mediashopozott otthonról munka közvetítőn keresztül. Múltkor azt dicsekedte, hogy mindig elintézte magának, hogy legyen pénze, és a betegbiztosítása rendezve legyen. De ha nagyapám nem lesz, akkor ráadásul a házából is ki kell menniük. Nyugdíjat így nem is nagyon fog kapni ugye? Arra számítok, hogy tőlem is fog kéregetni, mint ahogy az anyjától, aki már arra is allergiás, ha a saját lánya, az anyám hívja.

2020. júl. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez KIZÁRÓLAG anyád problémája, majd megoldja, ahogy eddig.

Neked nem kell ezzel foglalkozni!

2020. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz vele, hogy te valószínűleg úgyis befogadod, mert ő az anyád alapon, ő meg érzelmi zsarolást fog nálad nyomatni, te pedig nem akarod az utcán látni. Aztán idővel vagy megelégeled vagy utálod a helyzetet de utálkozva beletörődsz.


Ha meg nem fogadod be, mivel senki nem akar élősködőt magának, utcára kerül, hajléktalan szállóba, vagy amit a leírt sorok alapján kétlek, megvilágosodik és elkezd dolgozni, esetleg a munka mellé igényel magának még valamit, ha tud.


Ne add meg magad. Megcsinálni és megszülni a gyereket nem nehéz. Oké, hogy felnőttél valahogy, de akkor se legyen a lustasága miatt pióca rajtad.

2020. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, én nem adom meg magamat, nem esek abba a hibába amibe nagymamám. Végső esetben kénytelen leszek vele megazüntetni a kapcsolatot gondolom, a saját lelki épségem megőrzése érdekében.
2020. júl. 30. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
MÉdiashopot hogy csinálta otthonról? én is Topshopnál vagyok de nem otthonról.. am 5 évig ott volt, akkor be volt jelentve, persze h volt betegbiztosítása, alap h ad a cég...
2020. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Munka közvetítőn keresztül volt a cégnél, és havonta egyszer be kellett járnia a Call centerbe.
2020. júl. 31. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen, mondjuk ő dolgozik, de havonta váltogatja a munkáit, egyszer két szék köze esik, meet már ő is 54 éves. Viszont tudom, hogy nagyon szeret engem és én is szeretem őt. Gyerekként mindent megadott nekem és húgomnak, ezért en nem tudnám nézni, ahogy az utcán élne vagy kevés pénzből éldegélne. Meg szakadna a szívem. Ha ezt tenném és ha egyszer már nem lenne, szerintem életem végéig lslkiosmeret-furdalasom lenne hogy amíg én szépen éltem, ő meg... ostoroznám magam és a büszkeségem annyit nem ér.
2020. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!