Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kisgyerekesek,mennyit segítene...

Kisgyerekesek,mennyit segítenek a nagyszülők?

Figyelt kérdés

#nagyszülő segít
2021. aug. 31. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
1 héten 1x szoktak vigyázni a gyerekekre amíg elintézzük a nagybevásárlást. Plusz ha megkérjük őket segítenek mindenben, de igyekszünk nem kihasználni a segítséget ezért csak akkor kérjük őket ha tényleg szükséges.
2021. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kisgyerekes vagyok, csak az ismerősökről tudok írni. Környezetemben minden nagyszülő le van kötve az unokákkal, saját életük szinte nincs is. Legtöbbjük még dolgozik, munka után, hétvégeken minden idejüket az unokák kötik le. Férfiak is, nők is kiveszik a részüket.
2021. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Annyit bízom rá amennyit kénytelen vagyok... szoba került babyszitter de ő kérte ne bízzam idegenre hanem akkor inkább rá! De igyekszem nem túl sokat igénybe venni.
2021. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én anyósom 49 éves, dolgozik. Sokszor túlórázik. Imádja az unokáját, de nem sok ideje van arra, hogy vigyázzanak rá. Sűrgős esetekben örömmel vigyáznak rá, de 2 hetes nyaralásokra még nem vihetem. Igaz még kicsi ( másfél éves) Nem használom ki őket, tényleg csak akkor kérek segítséget ha nem tudom másképp megoldani. De mindig segítenek.
2021. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyós már nyugdíjas

a nyári szünetben szokott segíteni,mindketten dolgoztunk 1 hétig a párom van szabin a gyerekkel utána jön a nyári tábor majd én maradok otthon 1 hétig

Majd anyósnál van a gyerek a maradék 3 hétben,ilyenkor adunk 40 ezer Ft a karjára rezsire és ha a gyerek strandra szeretne menni

2021. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

A szüleim 300 km-re laknak, de sokat megyünk hozzájuk, ők is jönnek, olyankor vigyáznak a gyerekre. 10 hónapos. Vesznek neki sok mindent, de csak amit előre megbeszélünk. Szóval sokat segítenek.

Férjem szülei le se sz.rják, pedig egy városban élünk. Az anyja konkrétan nem is látta még.

2021. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén szoktak vigyázni.
2021. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Mi van kérdező te is a nagyszülőknek szültél?
2021. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
8 Ezt csak most lett divat mondani, én gyerekkoromban a nagyszülőknél töltöttem a nyarat , ahogy sok más gyerek is… és ez nem volt teher meg baj, mert kb mindenki ezt tette….
2021. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ez igaz, de gondolom a te nagyszüleid is nyugdíjasok voltak. Most meg, a legtöbb nagyszülő még bőven aktív dolgozó korú. Nem #8-as voltam, csak megakadt a szemem a válaszodon.
2021. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!