Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet nagyszülőknek...

Mit lehet nagyszülőknek ajándékozni?

Figyelt kérdés
Megőrülök. Állandóan ha szulinapjuk, ha nevnapjuk van, ha karacsony van, mindig azt kapjuk, hogy ne vegyünk nekik semmi ajandekot. De en igazan szeretnek nekik, mert hálás vagyok ertuk, hogy vannak nekem. Papáknak alkohol kizárva.

2021. okt. 4. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Torta, édesség ilyesmi, nem mondhatják hogy túl drága, és általában mindenki izléséhez lehet emgfelelőt találni.
2021. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Wellness hétvége. Vagy városnézés valamerre. Színházjegy, koncertjegy.
2021. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
88%
Mi általában a gyerekekkel csinálunk nekik valamit. Pl.: láb lenyomatból pillangó, fénykép montázs amin a nagyszülőkkel vannak, kézzel festett szülinapi kártya. A gyerekeket is lefoglalja, viszünk is valamit, de mégse és nagy becsben tartják ők is, mert a kis unoka csinálta.
2021. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Az idősek már nem vágynak drága ajándékokra! Az én nagyszüleim is inkább a praktikus dolgoknak örültek!

Például: új falióra, új papucs, új télisapka, új télikesztyű, új mérleg, új ruhaszárító stb... Amiknek a mindennapokat a hasznát veszik!

De, ami számukra a legnagyobb ajándék ilyenkor, az egy együtt töltött nap - vagy hétvége az egész családdal! Süttök nekik sütit, főztök is nekik! Ez a legnagyobb ajándék számukra; a családjuk!🙂

2021. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én most pl újság-előfizetést vettem a nagymamámnak. Az volt a fő baja a vírus alatt, hogy de most mi lesz a Meglepetéssel meg a Kiskegyeddel :)
2021. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Szegény nagyszülők, muszáj úgy tenniük, hogy a mamuszkának és ezredik fényképmontázsnak örülnek. Miért nem lehet őket felnőttként kezelni, és miért kell azt hinni, hogy semmi más nem érdekli őket, csak az unoka?
2021. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
82%
Fényképnek nálunk nagyon örülnek, fel lehet dobni azzal, hogy valami extra nagy (például A3 bekereteztetve). Konyhai dolgok, új serpenyő, evőeszköz készlet, tea készlet, különleges csokoládé, olyan takarítóeszközök, amik megkönnyítik az életüket, de egy jó könyv is nagyon jó lehet. Valami közös élmény, például közös kirándulás.
2021. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami személyeset. Én szülőknek élményt szoktam, ha van ötletem, mamának inkább olyat ami rám emlékezteti. Valami kézzel készített dolog vagy fotóalbum vagy kettő ötvözete elég jó tud lenni.
2021. okt. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ha van esetleg valami hobbija akkor arra lehet alapozni, ásványok, kirándulás, esetleg ha van kedvenc könyve akinek még él a szerzője akkor megpróbálni dedikálást szerezni, volt olyan ismerősöm akinek sikerült és nagymamája odáig volt érte, ha esetleg rég volt a szülőfalujában, városában oda elvinni kocsival.. pl ha miskolci a nagyi akkor egy lilafüredi kisvasút, vagy ha esetleg vallásos akkor közös templom az unokákkal akár a szülővárosában/falujában, és mellé lehet valami kézműves dolgot, este pedig ha van akár fiatalkorából kedvenc filmje akkor azt családostúl megnézni majd torta vagy valami süti. Ha pedig ott alszatok akkor reggel is csináljatok másnap reggelit, ebédet és akkoris egy közös családi nap, nekem dédmamám mindig aztmondta hogy minden nap ajándék számára az istentől amit a családjával tölthet
2021. okt. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőjegy vagy bérlet. Nálunk imádják az öregek.
2021. okt. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!