Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők, kivételeztek...

Nagyszülők, kivételeztek valamelyik unokával? Vagy vádoltak már ezzel titeket a gyerekeitek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én vagyok az unoka. A bátyámmal sokkal engedékenyebbek minden szempontból. Most szülinapjára 20-at kapott mindkét nagyszülötől. Én 5-öt kaptam mindket részről. Lány vagyok.
2021. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nagypapa vagyok, és a szívem mélyén kivételezek az egyik unokámmal. De ezt nem árulom el neki.
2021. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagymamám egyszer kijelentette, hogy a húgom a kedvenc unokája.
2021. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Anyám csinálta ezt, az elsőszülöttel.

Sose bocsátom meg neki.

2021. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Az én nagyszüleim nem igazán, inkább úgy mondanám, hogy mást szerettek mindegyik unokában és azon a területen engedékenyebbek voltak velük. Az én szüleim nemrég lettek nagyszülők, az egyértelmű, hogy az egy szem unoka prioritást élvez mindenkivel szemben (másik gyerek, szülők)
2021. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ritka ahol nincs iylen, max az változik hogy mennyire.
2021. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen kivételeznek.
2021. okt. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

5 unoka közül velem kivételezett nagymamám, méghozzá látványosan és hangoztatta, hogy én vagyok a kedvence. Kicsiként jól esett, persze, de később egyre rosszabbul éreztem magam miatta. Próbáltam legalább arról leszoktatni, hogy mondogassa. Arról, hogy éreztesse szinte lehetetlen volt.. Mióta coming out-oltam ez megoldódott. :D

26/L

2021. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
velem kivételeztek, de annyira arcpirítóan, hogy a pofámról lesült a bőr. a harmadannyi pénzajándékot pl (alamizsnát, mert a figyelem hiányát ezzel próbálták meg kompenzálni) utána testvérekkel összedobtuk és elosztottuk arányosan. sajnos a korábbi generáció nagy többsége érzelmileg zéró, de nem igazán tehetnek róla, mert ők is ezt a mintát látták-kapták.
2021. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!