Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek a helyemben? Ezt...

Mit tennétek a helyemben? Ezt nekem el kell viselnem, csak mert az anyám?

Figyelt kérdés

Anyám "gyászol"mert fiú gyereket várok. Van már 1 lányom és 1 fiam,most várom a 3.-ik gyerekem, aki szintén fiú lesz.

Eddig is tudtam/sejtettem hogy a fiamat nem szereti,de ezt a nyári szünetben ott töltött idő alatt bizonyította is....az is baj volt ha a fiam levegőt vett,mindenért őt hibáztatta. Persze a lányomat isteníti,nekem ez nagyon rosszul esik...eltört bennem valami.Ez előtt napi szinten beszéltünk telefonon,mert külföldön lakunk,de nyár óta "nem birok" vele beszélni,kb.2 hetente erőltetve felhívom,de nincs mit mondjak. A fiam még kicsi,nem èszleli ezeket,de előbb utóbb fogja....és nyilván neki is rosszul fog esni,ezt nem akarom. Legszivesebben megszakítanék vele minden kapcsolatot,túl reagálom?! Vagy mit kellene tennem?



2019. szept. 17. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy mi a problémád, amit itt leírtál és ameddig nem változtat, addig hanyagoljátok a találkozást. Talán észhez tér.
2019. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki akkor,össze is vesztünk...higy ez nem igaz stb. Nem fogja beismerni soha,szerinte minden rendben van....így változtatni sem fog.
2019. szept. 17. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor addig ne talakozzatok, amig be nem ismeri, hogy igazad van ebben a dologban és meg nem ígéri hogy változtat. Sajnos van akivel csak igy lehet megértetni valamit. (Első voltam)
2019. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is csak azt irhatom mint az előző.Ne menjetek oda hozzá.Talán akkor megjön az esze.
2019. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. szept. 17. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én se mennék. Tegye tönkre saját magát, az én családomat ne.
2019. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne vidd anyádhoz a gyerekeket. Ennyi
2019. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg neki, h amíg nem akar változtatni, nem kívánod az életedbe.
2019. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sokan írtátok hogy változtasson, de hogy tudna?! A szeretet belülről jön,magától....nem pedig parancsra,szerintem.

De köszönöm a válaszokat, én is ezen a véleményen voltam....csak sok a "de az anyád" megnyilvánulás. Külföldön élünk 3-5 havonta járunk haza,így nem lesz nehéz elkerülni, telefonon meg havonta egyszer beszélek vele tiszteletből, aztán majd látjuk hogy alakul.

2019. szept. 18. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold ez át mégegyszer és ha valóban úgy íteled nem szereti a fiad akkor ne engedd oda a gyereket. Ezért nem kellegszakítani a kapcsolatot ha amúgy köztetek működtek a dolgok. A szeretet vsgy jön vagy nem. Nincs mit tenni. Mondjuk attól hogy nem szereti még viselkedhetne vele rendesen de ez is csak ideig óráig működik. Sajnos a gyerek is megérzi ha nem szeretik. Nekem a mostohaanyam volt ilyen.igyekezett de nem szeretett. Mikor már felnőtt lettem megmondtam hogy ne erőltessük ami nem megy.
2019. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!