Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy nem bunkóságból tettem?

Figyelt kérdés
Akárhogy magyarázom, nem érti. Mamám és az élettársa feljöttek Pécsről ide Pestre, és mondták hogy látogassam meg őket. Egy panelban voltak ami az ő nevükön van, mondták hogy kisérjem le őket a ház elé, mert cigizni akarnak, mondom oké. Mamám élettársa elkezdett kérdezgetni a boxról, hogy hogyan megy, meg hogy milyen volt a verseny amin indultam 3 hete, elmeséltem neki mindent, hogy aranyérmes lettem, meg hogy milyen volt a város, nem volt még akkor baj. De gondoltam mutatok neki pár kombinációt, hátha tetszik neki. Elkezdtem árnyékolni felé, majd hirtelen hátralépett és mondott valamit halkan, akkor még nem vágtam le hogy megijedt, mentem utána és folytattam az árnyékboxot, de utána már abbahagytam mert láttam akkor már hogy félt, segítségért kiáltott meg nagyon gyorsan vette a levegőt. Akkor mamám elküldött haza, meg elkezdett ott ordibálni, hogy én mekkora szemét vagyok, és hogy kérjek bocsánatot. De mondtam már akkor is, hogy én nem akartam megütni, kérdezett a témáról, válaszoltam, gondoltam mutatok neki pár kombót azt ennyi. Nem értette meg, meg vannak sértődve. Bocsánatot kértem azóta, el is fogadták, de nem hívnak azóta, pedig még itt vannak a városban, és azt se értik meg, hogy én ezt nem köcsögségből tettem. Tényleg ekkora bunkóág volt ez?

2021. nov. 17. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
"Elkezdtem árnyékolni felé" - ez mit jelent pontosan?
2021. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Árnyékbox. Levegőbe boxolok
2021. nov. 17. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem kérdezted meg tőle, hogy mutathatsz-e pár mozdulatot. Mondjuk az is fura, hogy nyilván nem akartad őket leverni, akkor meg mitől fosta magát annyira össze az öregasszony.


Nem lehet, hogy téged alapvetően agresszívnek/hirtelen haragúnak ismernek, és emiatt tartanak tőled? Mert akkor érthető lenne a reakciójuk.

2021. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

#3:+1

És még: Alapvetően, ha nincs bevezetve a dolog - azaz megemlítve, hogy "Öcsém! Mutatok pár trükköt.", de méginkább, hogy ő kéri és te mutatod mondjuk 1-2 m távolságból - addig az ember érzelmileg úgy reagál a támadás imitálására, mint a valódi támadásra. Az, hogy utána mentél, csak fokozta ezt a sz@r helyzetet.

Helyes, hogy bocsánatot kértél, majd megenyhülnek. Te meg legközelebb ne legyél ennyire meggondolatlan!

2021. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha valaki feléd is árnyékolni kezd, bekattan az agyadban az, hogy épp ok nélkül akar megverni valaki és visszatámadsz. Máris más a leányzó fekvése, igaz?
2021. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Meg kellett volna kérdezned, hogy mutass-e pár mozdulatot.

Szerintem az emberek nagyrésze nem értékelné, ha valaki csak úgy elkezdene árnyékboxolni előtte

2021. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam előtte, hogy na figyeljen. Akkor ezek szerint nem vette a lapot, edzőtársaimmal így szoktunk poénkodni. Köszi a válaszokat.
2021. nov. 17. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát, engem nagyon idegesítene, bosszanata, félnék is ha valami hülyegyerek elkezd a pofám előtt a levegőbe boxolni. Az teljesen más, ha te az edzőtársaiddal ezt csinàlod, mert azért vagytok ott.
2021. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Elöször kérdezni illik, h akarja e.
2021. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
"Akkor ezek szerint nem vette a lapot" Kérdező... Te HALLOD is magad? Nehogy már az öreg legyen a hibás a hülyeséged miatt. Örülj ha nem hívja rád a rendőrt zaklatásért. És az edzőtársad sem lenne mindig türelemmel az ilyen csipkelődéshez, ez biztos. Egyszer nekiállsz árnyékboxolni őt egy rossz napján és kapsz is pár szép pofont tőle.
2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!