Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan vegyem rá nagyanyámat,...

Hogyan vegyem rá nagyanyámat, hogy húzza le a wc-t?

Figyelt kérdés
Sajnos ide kellett költöznöm hozzá. De minél hamarabb el akarok innen menni, ebben az is közre játszik, hogy nem húzza le maga után a wc-t. Mikor először bementem a wc-be akkor undorító szagot éreztem és belenéztem a wc kagylóba, amiben ott úszott a papír meg a hūgy. Azóta mondom neki, hogy húzza le normálisan. Ilyen elfordítós vagy milyen a wc lehúzója, régi fajta manuális. Aztán nagyanyám csak 1-2 másodpercre fordítja el, olyan rövid idő alatt meg nem megy le az egész. A papír pl mindig ott van a wc kagylóban akárhányszor bemegyek utána. Azt mondja, azért nem húzza olyan sokáig mert sok lesz a víz számla. Szerintem attól, hogy normálisan lehúzza maga után még nem lesz milliós a víz számla. Szerintem ez alapvető igényesség, hogy nem hagyok semmilyen terméket a wc-ben magam után, még papírt sem. Van valakinek valamilyen tippje, hogyan vegyem rá mégis? Vagy hogyan bírjam ki addig itt nála amíg el tudok menni albérletbe? Nagyon nehezen viselem el az igénytelenséget.
2021. nov. 29. 03:18
1 2 3 4
 1/32 mantis religiosa ***** válasza:
86%
Mosáskor, vagy fürdés után gyüjtse össze a vizet, aztán azzal öntse le. Takarékos és hasznos megoldás.
2021. nov. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Neked kellet az odaköltözés, vagy nagyanyádnak? Gondolom az előbbi. Ha tényleg ennyire meg kell fognia a pénzt, akkor valahonnan szerezz egy keveset! Menj el egy-egy napot valami alkalmi munkába és Mama, itt a pénz, ebből le tudod húzni teljesen a wc-t.
2021. nov. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Az 1-es válaszára gondoltam én is. Vagy esetleg -ha van- a köztéri kútról tölts neki tele egy vödröt vízzel, és azzal tudná a WC-t öblíteni. Illetve, ha lehet, zárjáton el a tartályba vezető csapot, és manuálisan töltsd fel neki a vizet, abból látni fogja, hogy 1 tartály víz hány lehúzásra elég.


Sajnos nagymamád már idős, nem fogod tudni „megnevelni”. Ha nem húzza le rendesen, a te kedvedért nem fogja. Ha ennyi igényesség nincs benne, és a drága vízszámlával takarózik, akkor ez így fog maradni.

2021. nov. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellett oda költözni? Direktbe ápolni? Akkor mondd meg neki h mama na aggódj húzd le azt a wct kifizetem.



Ha meg miért? Költöztél oda akkor meg illik bele adni a rezsibe és ugyanez a szöveg él

2021. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
26%

Együttérzek!

Dancs emberrel lakni undorító !

Egy trauma

2021. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
Kb mennyit lehet igy spórolni? Szerintem nevetséges.
2021. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Régen még az ajtót nem csukta be a mama, nem elszek lusta megkeresem a kérdést, feltéve h nem törölték.
2021. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
#6 egyszer kiszámoltam, durván havi 600 ft :D
2021. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
Kiràly 600 Ft sporolas melle legyen büdös.
2021. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Ne felejtsétek, hogy a mama még más rendszerben élt. A saját nagyanyám pl. mindig utánam fürdött a koszos kád vízben, hogy spóroljon, mert nagyon régen azt szokta meg. És igen, a wc-be is volt, hogy abból mert egy kancsóval.
2021. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!