Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz ember vagyok, ha nem...

Rossz ember vagyok, ha nem fogom sajnálni a nagyanyámat, ha elviszi a covid? Télen elfogadta a kínait annak ellenére, hogy mondtuk neki ne tegye mert úgyis kap Pfizert. Most pedig 2 hónapja nem lehet a harmadik oltásra rávenni.

Figyelt kérdés
Ezek után lehet mást mondani minthogy magának keresi bajt? Aki meg jószándékkal segítene neki azt szólja le.
2021. nov. 14. 11:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Nem a mi dolgunk megítélni az embereket, mert mi is épp annyira ítélhetők vagyunk.

Ha úgy érzed ettől rossz ember vagy, akkor magaddal kell lerendezd, vagy ha nem megy, pszichológust felkeress.

2021. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az vagy.
2021. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
16%
Fordítva ülsz a lovon. Eleve nem kéne ilyen szarokat gyártani, mint a kínai nem működő oltás. Az igazán nagy probléma az, hogy ennyire hülyének nézik a gyártók a fogyasztókat, és az egész csak a lehúzásról szól.
2021. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert én amit tehettem megtettem. Innentől nekem nem felelősségem ez. Más a családból fel se hozta neki, hogy ideje lenne a harmadikat felvenni.
2021. nov. 14. 11:42
 5/44 anonim ***** válasza:
19%

A pfizer a legjobb attól biztos elpusztul az oltott.

Sok amerikai csicska azt nyomatja, bezzeg a kinai bevált technologiájú oltás szar.

Minden szar kivéve amerikai urainkat.

2021. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Nekem Modernám van, de még élek. :D Bill Gates sem vitt el. Pedig azt lehet nem is bánnám. :D
2021. nov. 14. 11:44
 7/44 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálnád őt, hidd el, ha ne adj Isten az történne. Csak most tehetetlennek érzed magad és próbálsz kezdeni valamit ezzel.

Próbálj vele többet beszélgetni.

2021. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%
Marha jó, hogy idáig jutott ez az oltásokon való b*szakodás, mert ugye ebből is vérremenő vitákat kell csinálni, meg egymás ellen fordulni. Most már aki nem azt az oltást választotta, ami szerintem jó, akkor az haljon meg, akkor is, ha az a saját nagyanyánk... Gratulálok!
2021. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ettől rossz ember vagy. Amúgy egyik oltás sem ad 100% védetséget.
2021. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
6%

Oltás??

Betegség van? Nem nezek tvt..8eve

Nem tudom mitöl kell rettegni..

2021. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!