Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan vegyem rá nagyanyámat,...

Hogyan vegyem rá nagyanyámat, hogy húzza le a wc-t?

Figyelt kérdés
Sajnos ide kellett költöznöm hozzá. De minél hamarabb el akarok innen menni, ebben az is közre játszik, hogy nem húzza le maga után a wc-t. Mikor először bementem a wc-be akkor undorító szagot éreztem és belenéztem a wc kagylóba, amiben ott úszott a papír meg a hūgy. Azóta mondom neki, hogy húzza le normálisan. Ilyen elfordítós vagy milyen a wc lehúzója, régi fajta manuális. Aztán nagyanyám csak 1-2 másodpercre fordítja el, olyan rövid idő alatt meg nem megy le az egész. A papír pl mindig ott van a wc kagylóban akárhányszor bemegyek utána. Azt mondja, azért nem húzza olyan sokáig mert sok lesz a víz számla. Szerintem attól, hogy normálisan lehúzza maga után még nem lesz milliós a víz számla. Szerintem ez alapvető igényesség, hogy nem hagyok semmilyen terméket a wc-ben magam után, még papírt sem. Van valakinek valamilyen tippje, hogyan vegyem rá mégis? Vagy hogyan bírjam ki addig itt nála amíg el tudok menni albérletbe? Nagyon nehezen viselem el az igénytelenséget.
2021. nov. 29. 03:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Jajj igen utolsó. Régen mikor gyerek voltam akkor nekünk is 5 embernek kellett ugyanabba a vízbe fürdeni.
2021. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
80%

Ohhh hát várjál csak, nem ápolni mentél hanem ingyen élősködni áhhhhá!!!!



Szóval rezsi címszó alatt adjál csak bele pénzecskét és mondd meg neki húzza le. Csak megsúgom ha lakótársakkal fogsz összeköltözni lesznek ennél durvánb dolgok is, mikor ragad a padló, szaros a wc , koszos a kád stb

2021. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%
Ők már csak ilyenek, nem egészen ügy működnek mint a fiatalok. Ő is volt fiatal és agyilag, fizikailag egészséges, te is leszel feledékenyebb és gyengébb. Ne élősködj hanem segíts ha tudsz, vagy legyél csendben.
2021. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
6%

Na, látjátok?! Hát nem sokkal jobb a Fidesz?! A szocik alatt még egy tartály vízzel is spórolni kellett! Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

Hallgass a szívedre, szavazz a Fideszre!

2021. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk kötözz el a nyakáról, akkor a mamának majd nem kell a vécélehúzáson is spórolni.
2021. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%

Én nem mondanék neki semmit. Ha jól értem, nem olyan a vécé, mint a lakótelepi lakások 99%-ában, hogy tartály van, és annyi víz bír lezúdulni, amennyi egyszerre a tartályban van, egy milliliterrel se több, se kevesebb, hanem olyan, hogy megnyitod, mint egy akármilyen csapot, és a víz egyre csak zúdul, zúdul, zúdul mindaddig, amíg el nem zárod. Nos, ez annyiból jó, hogy így talán nem tud dugulás lenni, még akkor sem, ha - nagydolog esetén - több víz kell, hogy a végtermék meg a papír lemenjen.


Ő bizonyára kisnyugdíjas, és gondolom ezen is akar spórolni.Ha ott élsz vele - és gondolom nem tudsz elköltözni csak úgy, mert önállóan megélni nem 2 Ft, meg ha el tudnál (el akarnál) költözni, akkor nyilván már megtetted volna magadtól is - szóval ha ott élsz vele, akkor én - az idős korára tekintettel különösebben nem perlekednék vele, hanem minden ilyen alkalommal, amikor szem,- és/vagy fültanúja vagyok egy ilyen "eseménynek"(direkt az idézőjel, mert ez nem esemény), akkor ÉN MAGAM bemennék, és megnyitnám a csapot.


Ha erre méltatlankodik, hogy így a m3 (mármint a köbméter), meg úgy a pénz (értsd: hogy ez milyen rengeteg pénzbe kerül, meg hogy ki fogja ezt kifizetni, meg hogy nem vagyok én krőzus, dúsgazdag, stb.), akkor mondanám, hogy mama kifizetem, és - helyzettől függően - vagy letenném akkor elé oda az asztalra a pénzt, vagy egyszerűen mikor jön a számla, akkor vagy elutalnám otthonról (ma már számítógépről,de akár a telefonos appból is lehet. Összegbeütéssel, számlaszám 2x-i leellenőrzésével - merthogy azért pénzből élünk, abból meg kevés van, megnézzük, hova küldjük, minden szám stimmel-e - ez mondjuk tételenként 2 perc, és elutalnám), vagy - ha te sem vagy ilyen ultramodern - akkor bebattyognék a postára (Félreértés ne essék!Én battyognék be! Nem a mamát küldeném!) és ott befizetném.

2021. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%
Persze h spórol mivel te is oda jársz xarni hugyozni
2021. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg nagyanyádat, hogy mégis mitől lesz kevesebb a vízszámla, ha te húzod le helyette a kuláját?
2021. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
15%

A 18-as rátapintott a lényegre. Nagyanyád valószínűleg így próbálja jelezni, hogy jó lenne ha már elmennél onnan.

Ez ilyen basic női taktika amúgy, hogy nem mondom meg mire gondolok, hanem utalgatok, célozgatok, puffogok, dünnyögök amíg meg nem tanulsz gondolatot olvasni.

Ezért se fogok soha többé együtt élni senkivel. Nem vagyok én médium, szóból ért az ember.

2021. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Az előbbi 19-es válaszomhoz még annyit, hogy; ha meg megpróbálod olvasni a gondolataikat és időközben ők meggondolják magukat vagy ténylegesen nem arra gondolnak akkor megintcsak te leszel a hülye, hogy nem azt csinálod amit nem is kértek. Total mindfuck. A nők jelentős része ilyen "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor az" alap programon fut.

A legtöbbször pedig csak annyi az egésznek a lényege, hogy nem bírod őket jól kielégíteni.

Hopsz. Elkalandoztam, nyilván ez a nagyanyáddal nem releváns, a saját problémáim heve fogott el. Na mindegy, de nagyanyád is nő; ezért csak rejtjelezve képes kommunikálni.

2021. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!