Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám kíméletesen...

Hogyan tudnám kíméletesen elmagyarázni?

Figyelt kérdés
Nagymamám vett egy LMBTQs szatyrot és most mindenhova azzal megy. Amikor rákérdeztem, hogy miért vette azt válaszolta: Mert szép színes. Hogyan tudnám kíméletesen elmondani neki a jelentését?
2021. dec. 18. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem kell elmagyarazni.

Egy idősnél ugyis sejtivaz ember h vagy nem tudja, vagy nagyon modern nagyi

2021. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg vegyél neki egy másik szép színes szatyrot amin nincs ilyen felirat és kérd meg hogy cseréljetek.
2021. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

XD


Kérdezd meg, hogy "nagyi, te is?" :D:D

2021. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Mostmár minden szivárványos dolog egyenlő azzal hogy valaki meleg vagy mit tudom én mi?

Én is szeretem a szivárvány mintát ,de nem lehet már semmi ilyet hordani …

2021. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért baj, hogy használja?
2021. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem hogy bárkit érdekelne egy öreg néni szatyra, enyém star warsossal járkált mindenhova mégse gondolják róla hogy egy star wars rajongó lenne.
2021. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
93%

Az LMBTQ szatyor azt jelenti, hogy szivárványszínű?

Az önmagában annyit jelent, hogy szép színes, ahogy ezt ő is észrevette.

Szerintem attól nem kell félned, hogy kitépik a kezéből és megverik.

2021. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Kutyát nem érdekli persze, amíg nem lesz a nagyiból meme...
2021. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Nos ahogy Gálvölgyi János mondta pár évvel ezelőtt: Attól, hogy valaki idős még nem lesz hülye.Teljesen biztos vagyok benne hogy tudja mi is az a meleg,amikor minden médiából most ez ömlik szünet nélkül. Ha akarod elmondod neki szimplán,hogy a társadalom többsége mivel is párosítja mostanság a szivárványos dolgokat. Ha szereti a színes dolgokat szerintem nem fogja érdekelni. Elég szomorú lenne, ha azért le kellene mondanom valamiről, mert az áthallásos dolog valakiknek.
2021. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom te azok közül való vagy, akik kiborultak a szivárványszínű óvódakerítésen és akkora hisztit nyomtak le facebookon, hogy át kellett festeni a kerítést. -.- Eső után ne nagyon ézegesd az égboltot, mert rosszul leszel, hogy a természet miket produkál. Ja, és arra is figyelj oda, nehogy véletlenül valami üveget vagy tükröt elöl hagyj, ami megbonthatja a beszűrődő napfényt!
2021. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!