Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Most ezért miért én vagyok a...

Most ezért miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim közül márcsak a papám él velünk egy háztartásban. A szüleim sokat dolgoznak, keveset is vannak otthon és rám hagyják a papát, 20 éves vagyok és az egyetem mellett dolgozom plusza papa ápolója is vagyok.

Papának folyton fáj a háta és a karjai ezért úgy alakítottunk mindent hogy neki ne kelljen megerőltetnie magát, szinte semmi dolga nincs csak ül a szobájába ki se mozdul mert neki fáj a háta és enni se eszik mert azt mondja nem tud a háta miatt.

A háziorvos írt neki már a hátára többféle gyógyszert, kenőcsöt de egyik se használ. Áprilisba kapott reumatológiára időpontot.

Reggelente is én megyek vásárolni a papának, mindent rám hagynak a szüleim, a papával meg semmiről nem tudok beszélgetni mert mindig panaszkodik. Fotelban ül egész nap, abba is alszik mondtam neki kicsit mozogjon akkor is rám kiabált, hogy nem tud mozogni mert fájdalmai vannak. Mit tegyek? Ameddig él a papa én leszek a bejárónője?


2022. márc. 22. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Kb igen.
2022. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha hagyod, hoyg rád sózzák ezt a szerepet, akkor igen.De ez nem a te dolgod lenne, hanem a papa gyerekéé!

Másrészt ha valakinek fáj valamije és egyáltalán nem mozgatja, akkor csak rosszabb lesz, mozgatással javul.

2022. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Megmondod hogy neked is van dolgod, nem érsz rá mindig.
2022. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Papának folyton fáj a háta és a karjai ezért úgy alakítottunk mindent hogy neki ne kelljen megerőltetnie magát, szinte semmi dolga nincs csak ül a szobájába ki se mozdul mert neki fáj a háta és enni se eszik mert azt mondja nem tud a háta miatt.


Mondd, hogy az egyetemi beadandókat azért ennél magasabb színvonalon írod...

2022. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
#4 Ha már segítő szándék nincs benned legalább egy bunkó gyökér ne legyél! Köszi. :)
2022. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
5, a kérdező akkor egyetemista, amikor Győzike.
2022. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Gondoskodj róla, próbálj valami témát találni ami esetleg érdekelheti. Az öregek szeretnek a régi időkről beszélni. Lehet érzi hogy nyűgnek tekinted. 20 évesen sajnos nekem is nyűg volt a papa, mama, de most már nagyon bánom hogy nem foglalkoztam velük többet. Most már egyikük sincs, nem tudok változtatni.
2022. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem te vagy a hibás
2022. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy és igen, amíg a papa él, te gondozod - kivéve, ha a sarkadra állsz.
2022. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!