Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nekem vagy mamámnak van igaza ?

Nekem vagy mamámnak van igaza ?

Figyelt kérdés
Gyakran rosszul van mama 180/110 vernyomassal. Azonban ha 140/80 neki nem veszi be a gyógyszert cssk felét vagy negyedet én meg mondtam neki bekell venni akkor is de ő erre akkor le megy neki még elajulhat stb...cukorral ugyan ezt csinalja csak ha magas akkor vesz be egészet ha jó neki vagy nem vesz be semmit vagy csak a felének a felét azaz negyedet
2022. máj. 25. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Orvos mit mond?

Anyám (80) egy vérnyomáscsökkentő után esett össze, combnyaktörés, többé nem állt lábra..

2022. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyilvánvaló, hogy neked, nem kérdés. Te annyit tudsz tenni, hogy közlöd vele, hogy ha bármi baja lesz emiatt, nem fogsz neki segíteni, és ehhez tartsd is magad. Lehet önfejű, de akkor ne várjon segítséget.
2022. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon buta mamád van. Természetesen neked van igazad.
2022. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Neked van igazad, de egy 70-80+ nagymamát unokaként meggyőzni... Főleg a gyógyszer szedésről... Hát sok sikert.
2022. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg érdemes lehet felhívni az orvost, akár úgy, hogy ki tudd hangosítani a mamádnak, és fel kell tenni egyértelműen a kérdést: ilyen és ilyen értékeknél is be kell-e venni a gyógyszert, ugyanannyit kell-e bevenni stb. Talán ha az orvostól hallja a mamád, az meggyőzi.
2022. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Mamám 64 .
2022. máj. 25. 22:35
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó válaszadó ötlete szerint cselekedj.
2022. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Szoval dokinak kne szolni.
2022. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Neked. Krónikus betegségre a gyógyszert folyamatosan kell szedni, ahogy az orvos előírta. Nem akkor kell beszedni, amikor már rosszul van. Folyamatosan kéne szedni, hogy fel se menjen neki ennyire a vérnyomása.

Szerintem is az orvosának kell szólni, hogy ő beszéljen vele.

2022. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Anyukámnak is nyomatták a vérnyomáscsökkentőt, "mert azt úgy köll szedni ahogy felírták" és pont leszarta az orvos hogy többször összeesett anyám mert annyira lehúzta a vérnyomását. Akkor se nagyon izgatta mikor a sürgősségin kötött ki anyu az egyik ilyen összeesés után, és másik orvos jelezte, hogy nagyon nem oké a felírt adagolás.
2022. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!