Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális ez szerintetek?

Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés

400 kmre élünk a nagymamáktól. Egyik jár rendszeresen, érdekli az unoka. Másik két év alatt, mióta megszületett, kétszer jött, egy-egy napra, azt is muszájból, születése után pár héttel, utána pedig keresztelőre.

Mikor mi utazunk hozzájuk látogatóba, akkor se érdeklődik, pl voltam édesanyámnál egy hetet a kislánnyal, nála voltam végig, párom nem tudott munka miatt jönni. Anyósom 10 km-re lakik onnan, van kocsi, jogosítvány, és egyetlen egyszer jött megnézni az unokát, akkor is 20 percre, pedig ráérne, délután fél 4-től szabad. Plusz látta akkor, mikor én vittem a helyébe.


2022. máj. 28. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen, lépj túl
2022. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Őt nem lrdekli annyira, ennyi az egész.
2022. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsállom, mert pont ő várta a legjobban az unokát..
2022. máj. 28. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Az én nagymamám is nagyon várta a gyerekünket. Nagyon érdeklődő volt, kíváncsi. Amikor megszületett, akkor eljött megnézni. Utána csak kb. fél évente találkoztunk. A mamám rájött, hogy neki már nincs türelme babázni. Amikor nagyobb lett a lányunk és már lehetett vele ide-oda menni, játszani, akkor "beindult" a mama.


Van ilyen, hogy valakit annyira nem érdeklődik a saját unokája/dédunokája/rokona iránt. Szerintem ezt érdemes megbeszélni, mert az is lehet, hogy csak nem tud mit kezdeni az unokával.

2022. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális, de van ilyen sajnos, az én anyósom is ilyen. Csak ő még megspékeli azzal, hogy amikor találkoznak akkor csinál a gyerekről ezer képet és elárasztja a facebookot "drága kisunokám" posztokkal...
2022. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!