Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 17 éves vagyok. Nagyszüleimmel...

17 éves vagyok. Nagyszüleimmel élek. Van egy telefonom, és a nagymamámnak mindennap be kell mutatnom mindent, hogy mit csinálok rajta. Fotók, sms, hívások. Kivel, mit beszéltem, mindent. Miért van ez, ez már nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%
Biztos aggódik, hogy rossz társaságba keveredsz. A másik lehetőség, hogy esetleg csak a telefon működése érdekli és neki újdonság a telefon maga mert sose volt olyanja.
2022. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nagyon gáz. Ilyenkor hálás vagyok, hogy az én szüleim nem ilyen elmeháborodottak.
2022. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem félt, aggódik miattad, de ez már bőven átlépi a normális határt, mert belekutakodik a teljes privát szférádba. Hamarosan 18 leszel, elkéne fogadnia hogy azért vagy annyira érett hogy tudd mit csinálsz, minek mekkora a súlya és milyen következményekkel járhat. Persze csinál mindenki butaságot fiatalon, de abból általában tanul és megégyszer nem követi el. Mindenképen beszélj vele hogy ezt hagyja abba mert neked ez roppant kellemetlen mert nem szeretnéd hogy a szociális életed minden rezdülését leakarja követni a mobilodon keresztül.
2022. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Google chrome inkognito mod a bongeszeshez es snapchat a beszelgetesekhez :D
2022. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Töröld ki előtte amit nem akarsz megmutatni, vagy ja, inkognítómód.

Nemhiszem hogy az időseket ne tudná bárki 2 perc alatt kijátszani.

2022. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%
és nyilván ok nélkül ellenőrizgetnek...Nem te írtad ki hogy elszedik a zsebpénzedet, és meg akar verni nagyanyád ha férjhez mész?
2022. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Most vagy minden második kamasz a nagyszülővel él, vagy csak egy van itt, de az minden nap kitalál valamit...
2022. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem értem a 7-es megjegyzését, mivel én fiú vagyok. A 8-as megjegyzőhöz írom, nem tudom az elgondolását, mivel ezt a kérdést azért tettem fel, mivel már ez az állapot kicsit zavaró. Egyébként elképzelhető, hogy háttérbe szorultak a szülők..
2022. máj. 28. 20:21
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj... 1 év és felnőtt leszel.
2022. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Ha zavaró, tedd, amit írtunk. Töröld vagy inkognító.

Megnevelni nem fogod mar őket.

2022. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!