Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen a nagymamám?

Miért ilyen a nagymamám?

Figyelt kérdés
A story pénteken kezdődött. Lett egy lehetőségem hogy mamám 20 éves szivattyúját betudom cserélni egy újra. El is hoztam tőle ,meglepetésnek szántam volna. Előtte kb három hétig nem beszéltünk.( tudni kell róla ha te nem hívod ő magától sose keres) Már az nap este hívott hogy mikor viszem a szivattyút. Vasárnap reggel elvittem neki az újat mint meglepetés erre neki áll hisztizni hogy neki ez nem kell, vigyem innen neki a régi kell. Vasárnap délután vissza vittem neki a régit ,de közben az egész család rám szált hogy én efy fa..fej vagyok és át akarom verni a mamát. Az új szivattyú egy 50 ezer forintos gép volt 1 év haranciával. Ráadás az egészben hogy a kútból amúgy sem tud locsolni mert kiszáradt,akkor azt hitte hogy a szivattyú romlott el és ott sápítozott hogy vennie kell egy újjat. Most az egész család ellenem van pedig csak jót akartam... Nektek mi a véleményetek erről?

2022. júl. 24. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szégyelhetik magukat,te csak jót akartál,magyarázd el nekik hogy az ujj és garanciával van,szüleid mit mondanak?
2022. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld meg nem a lelkedre venni!


Nagyon vékony mezsgye hogy kinek van itt igaza, inkább mindenki reakciója érthető.


Az a leghosszabb itt hogy a család téged támad. Mire hivatkoznak, mi a bajuk?


Te jót akartál.

2022. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Apám annyáról van szó azt mondják nincs igazam mert nem beszéltem meg a mamával és hogy övé a szivattyú
2022. júl. 24. 16:35
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj vele,majd megbékélnek de szerintem ne keresd őket
2022. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Az még OK, hogy a nagyi ragaszkodik a régi szivattyújához, akkor is, ha a másik jobb, ezért a meglepetések sokszor nem sülnek el jól.

De a családodnak abszolút nincs igaza.

Többé ne törd magad miattuk.

2022. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nekem vennél új szivattyút, én nagyon hálás lennék! Oda se neki, több ilyen jó kis meglepetést nem kapnak, majd adsz annak, aki értékeli :)
2022. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebbek szeretik a régi, jólműködő dolgokat, "jajj ment volna még 20 évig, minek újat venni", "ennek semmi baja se volt", stb.


Fájdalmas lehet hogy jót akartál és ez lett belőle.

2022. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, tényleg jót akartál (és jófej voltál), de az idős emberek már nagyon rugalmatlanok, tényleg célszerűbb lett volna vele előzetesen egyeztetni. Tanultál ebből, lépj tovább és ne vedd a lelkedre.
2022. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Én mondjuk nem nagyon értem, hogy mit cserélgeted más cuccait a megkérdezése nélkül.

Semmi jófejség nincs ebben, szimplán kreténség és bunkóság.

Arról nem beszélve, hogy attól, hogy valami új még lehet nagyságrendekkel szarabb, mint egy régi mégbízható, bevált, minőségi darab.

2022. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
👍 "Arról nem beszélve, hogy attól, hogy valami új még lehet nagyságrendekkel szarabb, mint egy régi mégbízható, bevált, minőségi darab."
2022. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!