Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért hazudik a nagymamám?

Miért hazudik a nagymamám?

Figyelt kérdés
Nagymamám össze-vissza hazudozik mindenről. Pl mindig nálunk ebédel, mivel közel lakik hozzánk, és elkezdte terjeszteni a faluban, hogy mi pénzt kérünk azért, hogy nálunk ehessen, ami sosem volt igaz, és ami a legkínosabb az egészben, hogy ezt anyukám egy munkatársától kapta meg szemrehányásként, hogy mi hogy nem szégyeljük magunkat, hogy 70 éves öregasszonytól pénzt kérünk az ebédért. Mondanom sem kell, anyukám azt sem tudta miről van szó, szóhoz sem jutott. Persze amikor ezt a szüleim megkérdezték tőle, tagadta az egészet, még sírt is, hogy miért feltételeznek róla ilyent. Azóta nagyon megromlott az anyukám és nagymamám kapcsolata, (apukám felőli nagymamám), mert mai napig mindenki rossz szemmel néz ránk, mert mindenki azt hiszi, hogy nagymamámtól pénzt kérünk az ételért. Nagyon elszomorít, hogy így viselkedik. Ez csak egy volt a sok közül, nap mint nap hazudozik mindenféle dologról, aztán meg tagadja.Nem értem miért csinál ilyeneket, hiszen ezzel a szüleimet, hozta kínos helyzetbe, pedig apukámat szereti, (de sosem volt kifejezetten szoros kapcsolat köztük). Miért csinál ilyeneket?

2022. júl. 21. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Demens
2022. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is ezt akartam írni, elkezdett dementálódni. Én anyám is csinálta, és bár tudtam, hogy demens, rohadt idegesítő volt.
2022. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Katona Dius ***** válasza:
83%
Nincs más,amivel sajnaltathatni tudná magát. Látom nagymamáimon,imádják sajnaltatni magukat. Ha nincs ok, akkor krealnak.
2022. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Itt a szakpszchiáterek rögtön mindenkit demensnek vagy nárcisztikusnak titulálnak :D
2022. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy ilyen a természete, de az is, hogy öregkori elbutulás. Beszélgess erről a szüleiddel. Amúgy nem nektek kínos, illetve ha demens neki sem, mert akkor beteg. Hidd el, ha te tudod, mások is tudják, hogy kettővel el kell osztani, amit mond.
2022. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Katona Dius ***** válasza:
84%
Mondjuk érdekesen működik az öregek agya. Pl papám teljesen meg van győződve arról,hogy mamám meg csalta. Mamámnak ő a 2. Férje,egyszer elvált már. Ez valamiért úgy mosodott össze a papa fejében,hogy megcsalta.
2022. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az első jól írja, ez lehet a demencia első Jele. Nálunk mindig az volt műsoron egy idősebb női rokonnál, hogy tőle loptak. A pénztől kezdve a bugyijáig mindent.. Idegesítő, de nem tehetnek róla.
2022. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Demens, és nagyon buta az, aki ezt személyes beszélgetésben nem veszi észre és hitelt ad a szavainak. Én megkeresném azt, aki szemrehányást tett emiatt és kegyetlenül leteremteném.
2022. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Demencia. A mi nagyink kijárt a kerítés mellé, és a járókelőket megszólintgatta, hogy segítsenek, hívjanak rendőrt, mert ő el van rabolva, és úgy tartják itt fogolyként. 50 éve a saját házában élt közben.
2022. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó tudni, hogy nem rosszindulatból tesz ilyeneket...
2022. júl. 21. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!