Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gyerek veszélyeztetésének...

Gyerek veszélyeztetésének számít-e, ha a demens apám ezt mondja a gyerekem előtt?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több irracionális dolgot tesz és mond, a mai: hogy én megcsaltam a férjemet. Ezt a gyerek is hallotta. Fel lehet jelenteni? kinek szóljak?

2022. aug. 9. 16:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%
2022. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekek nem hülyék...ez rólad már sajnos nem mondható el.
2022. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

amiket írtál: ruha nélkül elindul otthonról, nem ismer meg, agresszív lesz, nem fog tudni bánni a pénzzel, pelenkázni kell ...

ezek közül a "ruha nélkül" és a "nem ismer meg" kivételével a többi igaz.


nem azt akarom, hogy börtönbe zárják, vagy pénzbüntetésre itéljék, hanem azt, hogy a gyerekem ne lásson, halljon többet ilyesmit. és hiába neki most újra elmondtam, hogy a papa beteg és összevissza beszél, de ki tudja, ezt ő hogy éli meg.


és igen, tudom, hogy ez egy szörnyű betegség, de pont emiatt én nem tudok vele itthon mit kezdeni.

2022. aug. 9. 17:19
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
De most mit vársz? Mit érsz el, ha feljelented? Berakják otthonba? Pénzbüntit kap? Eltiltják a láthatást? Vagy feljelented és akkor meggyógyul?Szegény ember 10 perccel később azt sem tudja, hogy mit mondott. Te meg ráhívnál egy rakat idegent.
2022. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

#13: Ha nem szeretnéd, hogy a gyereked többé ne halljon ilyesmit, akkor ne engedd a közelébe. Pont. Nincs más megoldás.


Miért gondolod, hogy egy nem beszámítható ember egy feljelentés hatására hirtelen megváltozik? Kábé annyi a realitása, mint hogy egy féllábúnak kinő a lába, ha hirtelen rászólsz.

2022. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a beteg emberé a felelősség nem a tiéd. Patkány egy nő lehetsz. Gondolom az örökségnél majd te tartod először a markod. 🤮🤮🤮
2022. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%
Veszélyeztetés? ugyan már. nekem ez inkább lebukástól való félelmek tűnik amit te produkálsz. Különben miért akarnál feljelenteni egy demens embert? (attól hogy demens, még mondhat igazat)
2022. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít gyerek veszélyeztetésének, ha ilyeneket mond. Az számít annak, ha pl. bántja.
2022. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
"de pont emiatt én nem tudok vele itthon mit kezdeni." Fordítok: ürügy kell hogy megszabadulj tőle, mert nem mered felvállalni hogy nem akarod, vagy nem tudod gondozni. De miért nem lehet mellédumálás nélkül ezt megbeszélni a családoddal HA tényleg demens az öreg?
2022. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom szegény édesapádat, hogy ilyen gyermeke van. Nincs benned semmi jószívűség.
2022. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!