Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gyerek veszélyeztetésének...

Gyerek veszélyeztetésének számít-e, ha a demens apám ezt mondja a gyerekem előtt?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több irracionális dolgot tesz és mond, a mai: hogy én megcsaltam a férjemet. Ezt a gyerek is hallotta. Fel lehet jelenteni? kinek szóljak?

2022. aug. 9. 16:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a demens, beteg édesapád veszélyes a gyerekre, hanem az ostoba anyja.

De tudod mit, jelentsd fel! De légyszi fényképezd le az ügyeletes rendőr arcát, amikor elmondod neki, hogy fel akarsz jelenteni egy demens öreget, azért mert butaságokat beszél :D Tuti nagy sikere lesz, hát szinte nyert ügyed van, szerintem kap egy 30 év fegyházat :D

2022. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%
Szabad az út, fogd a sátorfát és menj a gyerekkel együtt. V De beteg embert feljelenteni, nem is vezetne eredményhez, ő ráadásul a saját apád, nem a párodé.
2022. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem feljelenteni kell, hanem otthonba adni ha ön és közveszélyes, és ti nem tudjátok megoldani a felügyeletet/ápolást, amint megértek egyébként. Nagyim demens volt, de amikor már nem tudta ellátni magát mi is otthont kerestünk, mert 24 órás felügyeletet nem tudtunk megoldani munka mellett (én is és Anyukám is dolgozunk, más meg nem volt aki tudott volna segíteni). Egy ilyen ember olyan lesz, mint egy totyogós kisgyerek, akit 10 percre nem lehet egyedül hagyni, és erre nem jár GYED és nem tudod meddig tart ez az állapot, és hová romlik mert, évekig élhet így, a gyerek meg tuti kinövi (+ ott a bölcsi/ovi).
2022. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
en biztosan nem apolnam otthon, akarhogyan elitelnenek erte masok, az en eletem is er annyit mint az ove. miert nem teszitek be egy intezmenybe?
márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!