Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gyerek veszélyeztetésének...

Gyerek veszélyeztetésének számít-e, ha a demens apám ezt mondja a gyerekem előtt?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több irracionális dolgot tesz és mond, a mai: hogy én megcsaltam a férjemet. Ezt a gyerek is hallotta. Fel lehet jelenteni? kinek szóljak?

2022. aug. 9. 16:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
92%
A Kérdező meg akar szabadulni az apjától,s így képzeli el.
2022. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%

Azt azért felfogtad, hogy elindítasz rágalmazásért egy eljárást, és apukádat bíróság előtt meghurcolod és aztán garantálható, hogy nem fog a gyereked ilyeneket többet hallani, de te azt is garantálhatod, hogy apukád vagy magába zuhan és tragédia lesz, vagy a bíróság téged fog elmarasztalni mert igazából tudatlanságból adódó veszélyeztetés az apukád ellen.


A gyereked meg azt fogja hallani, hogy a szülője ellen hivatalból eljárást indítanak mert nem tud normálisan gondoskodni az apjáról. Apukád felügyelet alá kerül, te meghurcoltad, de ugyanakkor te is hülye helyzetbe sodrod saját magad is. Ebbe az egészbe nincs olyan hogy győztes. Én nem hiszem hogy ez a kérdés igaz, ha igen, akkor nem vagy tisztában apukád betegségével, mert ha igen, akkor de akarod hogy meghurcolják olyanért amiről nem is tehet. Szerintem kamu ez a kérdés is.

2022. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Javaslom figyelmedbe ezt a filmet nézd meg és gondold újra az általad feltett kérdést

2022. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Majd gondolj erre mikor már te is idős leszel demencia előtt, mikor a gyereked netalántán így viszonyul majd hozzád.


22-es vagyok.

2022. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal rosszabb, ha egy olyan buta szülő neveli, mint te. Feljelenteni azért, mert demens és mond valamit???
2022. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
97%
Annak, hogy te a rendőrségre bemész egy ilyen szöveggel, hogy "Elnézést, feljelentést szeretnék tenni a demenciában szenvedő édesapám ellen, mert azt mondta a gyereknek, hogy én csalom a férjem", annak max. annyi következménye lesz, hogy leordítják a fejed, hogy ilyen baromsággal fárasztod a hatóságokat, majd kidobnak az örsről. 😅
2022. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

a gyerekek nem hülyék. inkább vele beszélgess sokat. bár ilyen gondolkodással nem tudom jól tudsz-e vele beszélgetni.

semmiféle gond nincs abból, ha elmagyarázod neki, hogy a demencia mivel jár. meg fogja érteni.

2022. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
95%
egyébként meg, ha úgy érzed, hogy gondozásra szorul és felügyeletre, akkor keress egy otthont. nem szégyen, ha valaki nem tudja ellátni a beteg hozzátartozóját
2022. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha azt mondja, hogy a lila sárkány a konyhában megette az összes karamellás tepertőt, majd 10 perc múlva kijelenti, hogy ő ilyen baromságot sosem mondana, csak te találod ki, mert biztos diliházba akarod csukatni, akkor se jelentsd fel. Demencia, az istenért!

Ha lehetséges is lenne ilyen bírósági ítélet, úgysem fogná fel azt sem. Nem vagy te zakkant?

2022. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni ezért am se lehetne.
2022. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!