Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek is idegesítő ha...

Szerintetek is idegesítő ha nagynéném sűrűn akar telefonon beszélni velem ?

Figyelt kérdés

Engem kicsit frusztrál mikor egy nap vagy négyszer felhív mert a család hogy van, jönnek e vendégek hozzánk már mint a nővéremre és a sógoromra gondolok ezalatt meg unatkozik és felhív persze beszélek vele csak kicsit zavaró szerintem akkor is beszélni ha nincs mondanivaló igazából.

Idős nyugdíjas ez a hobbija


2022. szept. 11. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
NEm kell felvenni a telefont minden alkalommal
2022. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy idegesítő, azért hívogat téged mert mindig kapható vagy rá. Mások közlik vele hogy most nem érnek rá, nem veszik fel neki, esetleg megkérdezik hogy mi értelme van ennek a semmilyen beszélgetésnek - te nem, ezért hívogat és hívogatni fog, minél tovább megy ez annál nehezebb lesz lekoptatni.
2022. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
ne vedd fel ennyia z egész, ha meg kérdi hogy miért nem vetted fel, megmondod más dolgod volt.
2022. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát igen van mikor nem veszem fel aztán találok egy indokot végülis miért nem értem rá csak nehéz bírni vele parancsolgató típus 84 éves szeret drámázni hív 3 szor nem vettem fel a telefont utólag meg kérdezi mi történt jól vagytok úristen világvége van pánikol picit ha nem veszed fel akkor mikor neki úgy tartja a kedve 😅😀
2022. szept. 11. 19:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy dolgod volt - ennyi, részletezni nem kell.
2022. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ! Hát na van ilyen nem mindig könnyű a családi élet
2022. szept. 11. 19:37
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
"Piri néni, sajnos nincs időm naponta ötször beszélni, még anyuval is csak havonta egyszer/hetente kétszer/naponta egyszer beszélek, ne hívogass ennyiszer, mert nem fogom tudni felvenni. Amúgy jól tetszik lenni, szuper, na tegyük le mert úgyis kezdődik a Dzsoki tévén a Rosalinda."
2022. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar.
2022. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a napi egy is sok lenne. Maximum szülőtől viselném el, vagy tőle sem.

Kerek-perec megmondanám neki, hogy legutóbbi hívása óta semmi érdemleges nem történt velem, viszont ezer dolgom van, úgyhogy elköszönnék.

2022. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. szept. 11. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!