Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Más is van aki borzasztóan...

Más is van aki borzasztóan utálja a nagyszüleit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Én régen utáltam őket, 10-11 éves koromban, mert nem tartották helyesnek hogy 10 évesen lakozom a körmöm, szeretem a nagyon csillogó feltünő ruhákat.
2022. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem utálom, de nagyon közel állok hozzá. 89 éves és borzalmas stílusa van. Mondtam már neki hogy ne szologasson be mindenkinek mert egyszer megveri valaki. Simán leugat bárkit mert pl nem jár a temetőbe, vagy mert nem hord otthonát és hogy milyen ruhában járnak a mai fiatalok. Illetve a vesszőparipája a rendszeres tisztálkodás hanyagolása. Tudom hogy nem fog már meg változni, ez van és kész.
2022. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen első, ez így van a dédunokának is beszól, a körömlakk miatt. Második voltam.
2022. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Én mikor kb 6 évesen még babáztam és pont mamámnál voltam reggel már rögtön babázni mentem és mamám meg beszólt hogy “hát te már biztos férjhez akarsz menni meg gyereket szülni”

Rosszul esett nem is értettem. Az öregeknek mindig csak a szexen jár az esze.

6 éve kapcsolatban vagyok 24 éves vagyok és nincs még gyerekem. Szóval nem lett igaza.


Nem utálom de a sérelmek megvannak

2022. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én az apai nagyszüleimet utálom, mert kb ellenezték a szüleim házasságát, arra is beszóltak hogy miért lett 4 gyerekük, de amúgy semmiben soha nem segítették őket, minket, az unokáikat is magasról lesz*rnak már a születésünk óta. A nővéremnek még az esküvőjére sem voltak képesek eljönni, és soha semmi rosszat nem tett vagy mondott róluk/ellenük. Ha nekik a létezésünk fáj, akkor nekem minden jogom megvan utálni őket.
2022. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyám szüleit nagyon szeretem/szerettem. Sajnos már csak papám él, remélem még sokáig 🙏.

Apám anyját ismerem csak, nem is beszélek vele, utalom és nem érdekel mi van vele. Világ életében egy rosszindulatú szrkeverő ember volt.

2022. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami angyon rossz dolgot kellene ehhez tenniük.
2022. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nyagyszuleimet nem utalom, de sok negativ erzest taplalok felejuk. Bar szeretik az unokakat, 70-80 evesen elkepesztoen kontrollaloak mind anyukammal, mind az unokakkal. Sajnos anya ‘fel’ is toluk, o mar nem fog megvaltozni, halistennek reszemrol en mar ki tudom zarni ezeket az agybajaikat. (25 eves ferfi vagyok, parommal elek, dolgozom, megis probalnak kotekedni azert, mert rovidebbre vagattam a hajam, vagy mert edzoterembe jarok, tudom, teljesen nonszensz. Ha pedig nincs rajuk hallgatva, jon az erzelmi zsarolas, hogy ok mennyi mindent tettek ertunk, es hogy pl. En nem hallgatok senkire, csak magamra)
2022. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!