Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted maradjunk, vagy...

Szerinted maradjunk, vagy menjünk vissza a lakásba?

Figyelt kérdés
22F vagyok, anyum 49N... apum meghalt 3 évvel ezelőtt 43 évesen, szívinfarktusban! mivel egyetlen gyerek vagyok rám maradt a lakás anyumra haszonélvezet. azonban anyum is egyetlen gyereke mamáéknak... mondta nagyi meg papa zárjuk be a lakást ne legyünk ketten anyummal úgy is ránk marad az ő lakásuk is. 2 éve ide költöztünk.... lakásunkat br zártuk... nos , 4en vagyunk 80 ezer a rezsi... oda adjuk a felét 40 ezret.. konyha közös. de a nagyiék egy répát se vesznekm mi vesszük anyuval a húst is mindent mi... most elfogyott a krumpli mondtam a papának most vegyetek ti! és erre azt felelték: nekik nincs pénzük... ez valahogy igy nemjó van. kijött a villany végszámla 40 ezer ft mindet én meg anya fizettük ki. szerinted lehuznak minket?
2023. ápr. 25. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Én mennék.
2023. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Eleve nem értem, minek mentetek egyáltalán oda, azilyen közösködésnek sosincs jó vége. Még ha rá letettek volna szorulva, kényszerhelyzetben esetleg szóba jöhet, de önként belemenni ilyen hülye helyzetbe elég nagy butaság volt. Minél elöbb menjetek haza.
2023. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Hülyeség volt odaköltözni, nem is értem az indokot (ne legyetek ketten külön lakásba?!) ennek semmi értelme. Mégis miért ne lennétek ketten jól egy lakásba?

Amint lehet költözzetek haza, egyértelműen a nagyszülők úgy gondolták, hogy majd ti eltartjátok őket az örökségért...

2023. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád mit mond erre? Lehet, ő akarja segíteni a szüleit ilyen formában. Ha nem, akkor nem értem, miért költöztetek oda.
2023. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem menjetek el onnan, majd télen a fát is ti veszitek majd. Ez így nagyon nem oké...
2023. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Lehúzósnak látszik a történet. Miért mentetek el? Albiba adtátok ki az üres laksát? Nagypapiék meg az albidíj minimum felével lehúznak titeket, vagy hogy van ez? Olyan lakás albérletdíjából húznak le titeket, ami nem is az övék? Vagy ki se adtátok albérletben az üres lakást? Valami itt nem kerek.
2023. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Az öregek megélnének ha ti nem laknátok ott?
2023. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Lakásotok ki van adva bérbe remélem, nem bezárva áll két éve...
2023. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
És tényleg nincs pénzük - pici a nyugdíjuk pl -, vagy mondjuk eldohányozzák?
2023. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Menjetek.
2023. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!