Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Idén 18 leszek. A nagyszüleim...

Idén 18 leszek. A nagyszüleim közel vannak a 80-hoz, velük élek. Úgy érzem nincsen gyermekkorom. Tévedek?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt veszem észre, hogy öregednek jobban a nagyszüleim. Nagyszülőkkel élek egyéb okok miatt. Amikor óvodás voltam, akkor még nagyon szerettem a mamánál és a papánál lenni, de most már valahogy nem szeretek itthon lenni. Egyedül az iskolába én nem vihetek telefont, sokszor nem engednek el programokra, mindig csak a tanulás, és a munka van. Nagyon szenilisek, de én nem tudok sokszor hozzájuk alkalmazkodni. Én nem tudok olyan korán lefeküdni aludni mint ők, de sokszor nincs más választásom. Nyáron inkább elmegyek dolgozni, csak ne kelljen itthon lenni, de nem csak nyáron dolgozok, hanem minden nap, iskola mellett. Úgy érzem kihasználnak a munkában, de sokszor még mindig jobb dolgozni, mint itthon lenni. Mindig kiabálnak velem, soha nincs az amit én szeretnék. De ha rossz jegyet kapok, akkor meg inkább le se írom a dolgokat.. Nyáron is erőltetik a tanulást munka mellett, de nem nagyon látom értelmét. December-január felé már agyilag nagyon elfáradok, mivel soha nincs pihenésre lehetőségem. Este 7-8 között aludni kell, és alvás előtt kell imádkozni. Mindig megnézik, hogy alszok-e már, amikor elmegyek aludni. Jó éjszakát kell kívánnom nekik legalább 5x, mert úgy csinálnak, mintha nem értenék meg elsőre amikor elmondom.
2023. máj. 7. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mért nem költözöl a szüleidhez?
2023. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
18 évesen már felnőtt vagy, a gyerekkornak vége. Miért nem a szuleiddel elsz?
2023. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem férek el náluk
2023. máj. 7. 12:03
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Írta, hogy egyéb okok miatt, mit firtatjátok?

Ha kinyitnád a pofádat kérdező, lehet visszavennének. Vagy gyűjts pénzt, és költözz el. Esetleg olyan munkahelyet keress, amelyik ad szállást is. Vagy keress lakótársakat.

2023. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem férek el náluk, ezt hogy érted? A munkával keresek pénzt, de abból nagyon sok elmegy a rezsire, mivel nem sok pénzük van a mamáéknak.
2023. máj. 7. 12:07
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem félsz el q szuleidnel?????
2023. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Mi az, hogy nem férsz el a szüleidnél?? Nincs ilyen, hogy csak úgy kidobtak, mert nincs hely neked... mint valami kutyát (bár értelmes ember állattal sem csinál ilyet).

Vannak olyan munkák amikhez kapsz ingyen szállást, olyat kéne keresned és elköltözni a nagyszüleidtől.

2023. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

"Úgy érzem nincsen gyermekkorom. Tévedek?"

Szerintem jól érzed,azt hiszem.

De amúgy , ilyenkor hívd föl a szüleidet, amíg még nem vagy 18, hogy ők elengednek-e, és nem rossz arcokkal akarsz lógni, és akkor ha szüleid megengedik, akkor nagyszüleid szerintem nem tarthatnak vissza,akkor menjél. Nemtom remélem van saját kulcsod. Pl lehet olyat odaadod telót nagyszüleidnek beszéljék meg a szüleiddel, hogy a szülők elengedtek. És akkor kész. Vagy emailben pl.

2023. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Te kérdésel válaszolsz a saját válaszodra???te troll vagy
2023. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Kilencesnek igaza van :D

Ha igaz lenne: " mivel nem sok pénzük van a mamáéknak." - ha ez így van, még nem ok arra, hogy kihasználják az unokájukat.

2023. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!