Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek a nagymamámtól...

Szerintetek a nagymamámtól megkérdezni hogy majd megörökölhettem-e a házát az mekkora bunkoság?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 20:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
99%
Elég nagy lenne.
2023. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
hat...en nem tuti nem kerdeznem.
2023. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy. Mondjuk olyan 10 éves korig elnézném, ha egy gyerek kíváncsiságból ilyet kédezne, mondván, hogy "gyerekszáj", de egyébként a gyomrom felfordulna egy ilyentől.


Egyébként nem te örökölsz, hanem a nagymamád gyerekei. Te csak utánuk örökölsz.

2023. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
98%
Ha gyerek vagy elmegy, akkkor még őszinték vagyunk. Utána már csak a "Csak a bolond él úgy, ahogy beszél" (Omega) :))
2023. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Miért tetted fel ezt a kérdést? A szüleid élnek még? Vannak nekik testvéreik?

Csak abban az esetben nem lenne ez bunkóság,ha a nagyszüleidnek te lennél az egyetlen leszármazottja. Bár így sem egy dzívmelengető érdeklődés lenne a részedről,de legalább tudnád,hogy te örökölsz,vagy pl egy állatmenhely.

2023. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

Én kérdeztem hasonlót de akkor nagyjából 4 éves voltam és a mama egyik nyaklánca tetszett meg. Azt mondta, hogy én öröklöm majd. Vagy valami hasonlót mert nem emlékszem. Szerencsére azóta is él, de azt a nyakláncot nem hordja hanem félrerakta, hogy jó állapotban kaphassam meg. És ez szerintem nagyon aranyos dolog volt tőle.

De ez más eset. És nem felnőttkent a házat kértem. Szerintem ha lenne gyerekem, unokám és nekem ezt mondaná nem bírnám feldolgozni se, hogy mitől lett olyan ember aki a halálomat kívánja

2023. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkóság, és ahogy már többen írták, nem te vagy a törvényes örököse, hanem a ygerek(i), és csak akkor jöhetsz te számításba, ha a szülőd, amelyik a gyerek meghal, mielőtt a anygi is meghalna. Végrendeleti vagy egyéb úton pedig azt jelentené, hogy tee az örökléssel kisemmiznéd azsülődet, vagy a többi egyerkét is. Milyen alapon gondolod, hogy te jobban megérdemled?
2023. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi erővel azt is mondhatnád neki, hogy még életében írassa rád a házát.
2023. jún. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
98%

Miért feltételes módban?

Ez pofátlanság, plusz "megörökölheTTem nem is értelmes.

Mit akarsz egyáltalán tudni?

Hány éves vagy?

2023. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%
Na, ezek után biztosan nem örökölnél egy kanalat sem.
2023. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!