Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek a nagymamámtól...

Szerintetek a nagymamámtól megkérdezni hogy majd megörökölhettem-e a házát az mekkora bunkoság?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 20:35
1 2 3 4
 31/34 Paczalos István ***** válasza:
80%
Ha te gondozod, ápolod, mikor beteg, viszel neki napi szinten ételt, esetleg nála laksz, folyamatosan törődsz vele, beszélgetsz vele, közös dolgaitok vannak, akkor jó eséllyel ő fogja valószínűleg rád hagyni a házat, vagy felajánlani neked, hogy kössetek eltartási szerződést. Ez viszont rengeteg időt, felelősséget, és türelmet igényel. Én a nagyanyámnál éltem elég sokáig, rengeteg türelem kellett hozzá, de most se bánom, hogy nála laktam. Mikor meghalt, én nem is formáltam jogot a házára, nem is gondoltam rá, pedig felajánlotta. (Ez a '90-es évek végén volt)
2023. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 rmis válasza:
94%
Nálunk ez nem számított volna bunkóságnak, hiszen természetes, hogy a nagyszülők előbb vagy utóbb meg fognak halni. Ezzel nem kívánod a halálukat. Így látom más család esetén ez teljesen tabu.
2023. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
46%
Hú de paraszt vagy kispofam
2023. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
32. Sajnos az agyatlan barmoknál az örökség témáját felhozni azzal egyenlő, hogy biztosan valakinek a halálát kívánod.
2023. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!