Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gonosz vagyok ezért? Nagyapám...

Gonosz vagyok ezért? Nagyapám gyerekkoromban rengetegszer mondott csúnyát, és sokszor annyira felkapta a vizet,hogy meg is akart verni. Kétszer is agyi infarktust kapott, de nem tudom sajnálni..Sőt sokszor azt kívánom,bár ne vettem volna észre.

Figyelt kérdés
11 évesen úgy felpofozott,hogy nem akartak iskolába engedni,mert sárga folt volt a szemem fölött,és féltek,hogy meghúzkodják őket.Nagyanyám szedte le rólam,mert lehet,hogy agyonvert volna. Sokszor úgy felhorkant így,hogy meg akart verni,csak nem tudott utánam futni,mert már akkor is volt egy csípő protézise. 10-11 évesen is olyan csúnyákat mondott nekem,hogy amikor volt valaki nálunk, mondták neki,hogy ne beszéljen így ezzel a kislánnyal.Mostanra, így felnőtt fejjel annyira meggyűlöltem,hogy még azért sem sajnálom,hogy egy nyálzó dög lett belőle ( 2 agyi infarktus tis kapott). Pedig ők neveltek fel..ennek ellenére utálom nagyanyámat,és nagyapámat is.Most meg azt gondolják,hogy majd orrba szájjba tömöm őket pénzzel,mert felneveltek. Gyakran azt gondolom,hogy lelkiismeret furdalásomnak kellene lenni,hogy így gondolkozom,de mégis csak annyi rosszat követtek el velem,hogy nem tudom őket szívből sajnálni. Nagynéném természetesen meg utál engem, mert nem akarom őket anyagilag támogatni. Viszont miért is tenném,ha (úgy tudom) semmit nem örökölök utánuk.Útravalóul csak a sok lelki sebet kaptam,amit a mai napig heverni próbálok,na meg a kisebbségi komplexust is. ( balfax vagy,nem értesz semmihez, lófaxra való sem vagy stb..)Hogy kellene túltennem magam azon,hogy lexarjam mi van velük?
2023. jún. 6. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű, éld az életed ne ezen agyalj.
2023. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Éld az életed. Nagynénéd az ő gyerekük? Nem neki kellene őket támogatnia véletlenül?
2023. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki piszkál ezért, nyugodtan kérdezz rá,hogy ki fog örökölni. Akkor támogassa az, aki örököl. Nem vagy gonosz, nyugodj meg. Normális reakciód van az ő gonosz viselkedésükre. És ennek örülni kell, mert más lehet, már megtört volna .Örülj neki, hogy te még nem.Hogy benned csak kisebb károkat okoztak, amit egy pszichologus segítségével ki tudsz heverni.
2023. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen,az ő gyerekeük,és anyám is. Tőlem azért várják a "megváltást",mert anyám helyett felneveltek,és az ő meglátásuk szerint hálával kell,hogy tartozzam egész életemben ezért..Ami azt jelenti,hogy amíg ki nem nyiffannak pénzelnem kellene őket..És ezt nagynéném is 100%-ban elvárja.Csak én nem vagyok olyan hülye,hogy ezt megtegyem.
2023. jún. 7. 07:12
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudod a mondást! Amilyen az agyon isten...
2023. jún. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek kötelessége lett volna Téged tisztességgel felnevelni, azok a szüleid, ha ezt ők nem tették, az az ő szégyenük. Amikor felvállalták a felnevelésedet a nagyszülők a szülők helyett, ez az Ő döntésük volt, nem pedig a Tiéd és mivel nem szeretetben nőttél fel, sőt még bántalmaztak is, erkölcsi felelősséged sincs feléjük, nem még anyagi.


Mivel élnek a nagyszüleid gyerekei, őket terheli az anyagi felelősség a szüleik felé, de ez már az ő meccsük, bokszolják le egymással, Téged viszont hagyjanak békén, épp eleget ártottak már Neked.

2023. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Te jó Isten! Ezt művelte veled és ezek után még szóba állsz vele? Nehogy eszedbe jusson egy fillért is adni! Én mondjuk nem hagytam volna ki a lehetőséget, hogy már magatehetetlen, és kamatostul visszaadtam volna neki. Úgy összerugdosnám legalább hetente, hogy összeszarná magát! ez egy rohadt bűnöző, akinek börtönben lett volna a helye a bántalmazás után, ahol aztán a cellatársai szépen megmagyarázták volna neki, hogy kell bánni egy gyerekkel, pláne kislánnyal! Nincs annál megvetendőbb, mocskosabb, gusztustalanabb dolog, mint amikor egy erős jaj de menő férfi gyermeklányt bánt, aki teljesen tehetetlen és képtelen megvédeni magát. Ismeretlenül is gyűlölöm a nagypapádat és mély elégedettséggel tölt el, hogy élő roncs lett belőle!
2023. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pár ilyen munkásőr visszafiatalodna le szólóznám velük! Vagy jöjjenek sztereóba! Visìtanának a legények!
2023. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnevelni nem annyi egy gyereket, hogy etetik és iskolába járatják. Ugyanúgy benne van az is, hogy szeretik őt, kedvesek vele vagy tanítgatják, az életre nevelik. (De nem veréssel.)
2023. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom kerdezo a gyerekkorodat. Undorito emberek vannak azokbol az evjaratokbol amikor ok szulettek, az ilyen fergeket alig varom en is, hogy elpatkoljanak.

En a helyedben leszarnam oket, mindegyiknek letiltanam a szamat. Ha meg veletlenul meglatod a szuperinfoban, hogy a ven trottyos meghalt, akkor bonts ki egy uveg bort a nevemben is!

2023. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!