Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a nagymamámat és ő is...

Utálom a nagymamámat és ő is utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élek Magyarországon. Évente kétszer látogatom (karácsonykor és amikor hazamegyek). Nekem kell kiszolgálnom az egész famíliát az ő házában, ha más segíteni akar, azt mondja, hogy ő ENGEM kért meg. Felhozza, hogy nekem miért nincs családom, biztosan mert sokat okoskodom és nem tudok főzni, illetve felhozza, hogy én mit rosszalkodtam 15-20 évvel ezelőtt. Ha pár napig/hétig a szüleimnél maradok (fizetek mindent, nem megvendégelnek), azt mondja, hogy ő biztosan nem engedné, mert aki 1500 kilométerre költözött önszántából, az ne várjon semmit otthonról.
2023. júl. 2. 14:12
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, a kérdezőnek gratula a szóviccért!
2023. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid is érdekesek, ha elfogadnak bármit, mikor pár napra hazamész. Szülőkhöz, nagyszülőkhöz jngyen megyünk, örülnek, ha adhatnak valamit. Esetleg házimunkába be lehet segíteni.
2023. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
98%
Meg ha el is mész évente 2x, azért csak van szád, nem? Ki tudod nyitni és megondani, hogy bocsi, de kérj meg mást mama, mert unom, hogy évek óta engem csicskáztatsz. Nem igaz, hogy nem tudod kikerülni a felkérését.
2023. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Szeretnék visszavágni. “Nem adom fel harc nélkül”. Mutogatni az Iphone-t ami annyiba került, mint az egyhavi nyugdíja, a tengerparti nyaralásokról meg a hajóutakról képeket. Megyek ősszel Balira, azt is szeretném elmesélni.


(Nem vagyok ilyen alapvetően)

2023. júl. 2. 14:46
 15/58 anonim ***** válasza:
80%
Akkor most se csinálj ilyet.
2023. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
89%
Kihozza belőled a viselkedése a dicsekvést meg a felvágást? Valahol érthető.
2023. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
97%
Akkor meg kérdező? Nem kötelességed eltűrni a banyát, ha ennyire zavar. Szokták mondani, ha nem változtatsz, azt jelenti, annyira nem is zavar.
2023. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
89%
Hát hajrá, akkor tedd azt. Bár a viszonyotok ettől nem lesz jobb, majd talál valami belekötnivalót. Érzelmi hiányokat nem tud egy édes bosszú pótolni.
2023. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
97%
Ettől csak a partnere leszel, sejtettem, hogy őt egyszerűen irritálja, hogy neked ilyen sok lehetőséged van, viszont azzal, hogy te meg hergeled csak végteleníted a játszmát. Hagynod kellene aszalódni a saját savanyúságában, más úgysincs neki.
2023. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
98%
Lábam nem tenném még a közelébe se az ilyen nagymamának.Én a nővéremmel vagyok rosszban elnem viselem, szerencsére az ember tud dönteni önállóan így eltudom dönteni mire van szükségem és mire nem így nem találkozom vele..
2023. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!