Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a nagymamámat és ő is...

Utálom a nagymamámat és ő is utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élek Magyarországon. Évente kétszer látogatom (karácsonykor és amikor hazamegyek). Nekem kell kiszolgálnom az egész famíliát az ő házában, ha más segíteni akar, azt mondja, hogy ő ENGEM kért meg. Felhozza, hogy nekem miért nincs családom, biztosan mert sokat okoskodom és nem tudok főzni, illetve felhozza, hogy én mit rosszalkodtam 15-20 évvel ezelőtt. Ha pár napig/hétig a szüleimnél maradok (fizetek mindent, nem megvendégelnek), azt mondja, hogy ő biztosan nem engedné, mert aki 1500 kilométerre költözött önszántából, az ne várjon semmit otthonról.
2023. júl. 2. 14:12
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
86%
Jaja, gratula a kérdezőnek a szóviccért, de ha van kedve ezen röhögni, akkor annyira azért nem stresszeli a mama. A hozzászólásai alapján pedig ő se jobb.
2023. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
84%
Szimplán irigy rád a mamád. Kellemetlen szitu. Értem én, hogy erre elég élvezetes válasz ha hergeled. Csak tedd ugy, hogy ne tudjon szivatni közben.
2023. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
77%
"Szeretnék visszavágni. “Nem adom fel harc nélkül”. Mutogatni az Iphone-t ami annyiba került, mint az egyhavi nyugdíja, a tengerparti nyaralásokról meg a hajóutakról képeket. Megyek ősszel Balira, azt is szeretném elmesélni." kb eddig voltál szimpatikus kérdező most már értem miért viselkedik így veled a vénasszony
2023. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen. Sosem voltam. De fel tudok venni ezt a pózt.
2023. júl. 2. 15:28
 25/58 A kérdező kommentje:
*tudom
2023. júl. 2. 15:28
 26/58 anonim ***** válasza:
91%
El nem tudom képzelni, miért tartod vele a kapcsolatot, pláne miért csicskázol neki. Csak az lehet a magyarázat, hogy mazochista vagy. Akkor pedig folytasd így tovább, és élvezd a szenvedést.
2023. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
97%
Közben elolvastam, hogy bosszú...Én akkor sem mennék oda, kérdező. Küldj neki szép képeslapokat Baliról meg ahol éppen jársz. "Bocs mama, nem tudtalak meglátogatni, mert éppen nyaralok." Vagy küldj neki fényképeket, "Na mama, ugye milyen jó fotókat csinál az új Iphone Pro Maxom? Mondjuk 1 millióból már illik tudnia valamit". de ha hazamész, csak megszívod te is.
2023. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
95%
27-es: na, ezt már támogatom, ha már hergelés :DDDD
2023. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész oda?
2023. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülném messziről az ilyen rokont. Más megoldás szerintem nem jön szóba ilyen mentalitású embereknél.
2023. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!