Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a nagymamámat és ő is...

Utálom a nagymamámat és ő is utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élek Magyarországon. Évente kétszer látogatom (karácsonykor és amikor hazamegyek). Nekem kell kiszolgálnom az egész famíliát az ő házában, ha más segíteni akar, azt mondja, hogy ő ENGEM kért meg. Felhozza, hogy nekem miért nincs családom, biztosan mert sokat okoskodom és nem tudok főzni, illetve felhozza, hogy én mit rosszalkodtam 15-20 évvel ezelőtt. Ha pár napig/hétig a szüleimnél maradok (fizetek mindent, nem megvendégelnek), azt mondja, hogy ő biztosan nem engedné, mert aki 1500 kilométerre költözött önszántából, az ne várjon semmit otthonról.
2023. júl. 2. 14:12
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Nem. Hazajottem. Felhivta anyamat (csak mindent lehet erteni), hogy menjenek ki nevnapozni, de nekem ne szoljanak. Az o hazaba azt hiv akit akar, akinek o orul es neki ez nem hianyik. Meg nem vagyok .ar gyerek, neha kell egz "pofon".
2023. júl. 31. 17:07
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, ne is keresd vele a kapcsolatot. Vén qrva az ilyen, nem nagymama. Temetésére is csak azért mennék el, hogy megbizonyodjak halálának tényéről. Good riddance, ahogy az angolok mondják.
2023. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
De sz.r lehet azért már neki, ennyire irigy, gyűlölködő vén sz.rnak lenni...
2023. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, örülj, hogy megszabadultál ettől a szipirtyótól...
2023. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én nem beszélnék vele soha többet! Én nem beszélek öreganyámmal letiltottam mindenhonnan… ezek ilyen megkeseredett vénszipirtyók, akik irigyek ránk, mert még fiatalon se voltak soha olyan csinosak, mint mi… én letiltottam és egy percre hiányolom. A szüleim nem is mertek beleszólni a dologba, mert tudják hogy igazam van, felnőtt ember vagyok pont. A temetésére se fogok elmenni ha majd lesz, mert nem érdekel.
2023. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
*egy percre se
2023. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 Kései Sirató ***** válasza:
95%
Én többé nem foglalkoznék vele. Nem keresném, nem hívnám fel, nem mennék hozzá, max a temetésre.
2023. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
87%

41.

Mekkora alja ember már...

Leckéztetett és a nem meghívassal most is ezt teszi = "nem vagyok .ar gyerek, neha kell egz "pofon"."

Valamiért piszkálod a csőrét a vén boszorkánynak.

Gondolom irigy és alapbol is rosszindulatú.

Én bármelyik kint élő sikeres rokonomnak, de ismerősnek is szívesen hallgatom a sztorijait, el sem tudom képzelni, hogy valaki így bánjon az unokájával.

2023. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
86%
48.: Sose becsüld alá egy irigy, savanyú, nárcisztikus vénség gonoszságát... A tárházuk végtelen.
2023. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

En a nagyanyammal egyaltalan nem beszelnek meg semmit, de a csaladdal igen. Az szomoru, hogy rad nem tudnak tekintettel lenni, igaz, hogy a karacsony is ott van hozza.

Eleve nem jonnek akkor karacsonykor. Latogatoba kizarolag a tobbiekhez jonnek. Azt pedig nekik meg kellene erteniuk, hogy a szeretet unnepenek urugyen senki sem varhatja el toled, hogy kulonosen szarul erezd magad es meg jo pofat is vagjal hozza.

Ennel kulfoldon egyedul is jobb a karacsony. Raadasul mashol ( Angliaban mindenkepp), ez egy bulizos, nemcsak csaladi, kozossegi unnep.

2023. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!