Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a nagymamámat és ő is...

Utálom a nagymamámat és ő is utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élek Magyarországon. Évente kétszer látogatom (karácsonykor és amikor hazamegyek). Nekem kell kiszolgálnom az egész famíliát az ő házában, ha más segíteni akar, azt mondja, hogy ő ENGEM kért meg. Felhozza, hogy nekem miért nincs családom, biztosan mert sokat okoskodom és nem tudok főzni, illetve felhozza, hogy én mit rosszalkodtam 15-20 évvel ezelőtt. Ha pár napig/hétig a szüleimnél maradok (fizetek mindent, nem megvendégelnek), azt mondja, hogy ő biztosan nem engedné, mert aki 1500 kilométerre költözött önszántából, az ne várjon semmit otthonról.
2023. júl. 2. 14:12
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
9%
Beszéld meg vele.
2023. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tartanám vele a kapcsolatot.
2023. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
97%
Szakítsd meg a kapcsolatot. Tipik bekeseredett vén banya.
2023. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
95%
"Évente kétszer látogatom." Minek? (A "mégiscsak a nagymamám" választ ugord át, annak semmi értelme. Ő nem nagymama, egy nagymama nem ilyen.)
2023. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell hozzá menni és tartani vele a kapcsolatot csak mert a nagymamád. Ezt kellene már tudatosítani mindenkinek, hogy gonosz emberekkel, ha lehetséges meg kell szakítani a kapcsolatot, akkor is, ha csalástag.
2023. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
94%
*családtag
2023. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
CsalÁRDtag 😂😂
2023. júl. 2. 14:30
 8/58 anonim ***** válasza:
98%
tanuld meg elengedni a csalárdtagokat
2023. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
97%
Jó szóvicc, és milyen beszédes is! Az ember nem válogathatja meg sajnos, hogy ki mellé dobja le a gép, épp ezért hatalmas demagóg baromság elviselni mindent azért, mert genetikailag van bennetek valami közös.
2023. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
93%

8-as: 9-eshez csatlakozom, szóviccet illetően.

Kérdező, felnőtt ember vagy, nem? Hazavisz az öreglányhoz a rendőrség, ha nem mész haza ugrálni ünnepnapokon, vagy mitől fosol, ha megszakítod vele a kapcsolatot? Aki képes külföldig menni, ennyire nem lehet nyuszi...

2023. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!