Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elmennétek a nagymamátok...

Elmennétek a nagymamátok temetésére, az utolsó kb. 10 évében már csak gonoszkodott veletek, és az összes ott lévő rokonnal se vagytok jóban?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 09:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2023. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt.
2023. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2023. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Én lehet, hogy elmennék. Felülkerekednék az összes bántáson, had érezze a többi idióta, hogy én nem süllyedek a szintjükre. Megadnám a végtisztességet, aztán nem tartanám a többiekkel a kapcsolatot.
2023. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy mennék. Az én anyai nagymamáméra sem mentem el. Mert semmirevaló gonosz boszorkány volt. Egyedül dögölt meg a korházban és alig volt valaki a temetésén. Sőt, virágot sem vittem soha a sírjára a tizenvalahány év alatt és nem is fogok. Legyen képmutató, aki akar, de én csak annak adom meg a tiszteletet, aki megérdemli.
2023. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem mennék, marhára nem érdekelne, hogy mit gondolnak mások.
2023. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Szia! És az utolsó 10 évet leszámítva milyen volt? Ha azelőtt aranyos nagyi volt és utána fordult ki magából, akkor igen, mert sajnos van ilyen, hogy idős korára bekattan valaki :( Ha azelőtt sem volt vele jó kapcsolatod, akkor ne menj…szüleid mit mondanak egyébként?
2023. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennék el, semmi értelme.
2023. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7

Végülis kedves volt addig, de később rájöttem, hogy csak lelki szemetesládának kellettem, hogy legyen kinek kipanaszkodnia magát anyukámról. Azért is lett gonosz az utolsó éveiben, mert anyukám elköltözött, mi is felnőttünk, és mivel nem volt már kint kattognia, ezért én lettem hirtelen a mumus. Aztán én ezt az egész viselkedését ledobtam magamról, akkor visszatért ahhoz, hogy a ritka, normálisabb hangvételű beszélgetéseink során tovább szidja anyukámat a múltbéli emlékei alapján.

2023. aug. 14. 10:01
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem a többi rokon számít iylenkor.
2023. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!