Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám nem veszi fel a...

Nagymamám nem veszi fel a telefont, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Mindig fel szokta venni ha hívom, van egy nagy kertje amit nagyon szeret, ki szokott menni minden nap és gondozza. Amúgy 80 éves, apukám nála lakik, ő facebookon elérhető volt, őt is hívtam de nem vette fel. Apukám néha iszik és utána elalszik, valószínűleg most is emiatt nem vette fel. Mamámmal kapcsolatban nem tudom mit gondoljak, életerős hölgy, remélem csak a kertben volt/van, csak az a baj hogy már sötét van, ilyenkor már a házban szokott lenni, de mégsem érem el.

Ma van a szülinapom, apukámmal bsszéltem is, de a mamám nem hívott fel, viszont apum biztos szólt volna ha valami baja történt volna. Nem érem el a mamámat, igaz eddig 2x hívtam fél óra alatt, de már rémképek gyötörnek.


Mit tegyek??? :(


2023. aug. 24. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hivogasd tovább mindkettejüket.
2023. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg hívogasd.


Majd írd meg, hogy mi volt! Főleg mamáddal, hogy jól van-e!

2023. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na most hívtam megint, végre felvette!!! Már majdnem sírtam, mondta hogy ne aggódjak, minden rendben, csak a kertben locsolta a virágokat, a telefonját meg a házban hagyta és mondta hogy apum meg alszik. Nagyon megnyugodtam :)
2023. aug. 24. 20:32
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem mész át?
2023. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert felvette a telefont és jól van. Hallottam is a hangján hogy jó kedve van, mondta hogy minden rendben, és köszöni hogy hívtam. :)
2023. aug. 24. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülök.
2023. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Végre egy jó hír, hogy nem történt tragédia. Én is mindig ettől rettegek, hogy nem veszi fel a telefont.

Örülök, hogy Nálad minden rendben.

2023. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2023. aug. 24. 20:58
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem kellett volna lepotozni, mert kb együtt küldtük el a választ. Amúgy nagyon felnőtt vagy, ha itt érdeklődsz a neten, ahelyett, hogy érdemben cselekednél egy ilyen ügyben.
2023. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
A jövőre nézve: kérd el egy-két szomszédja telefonszámát.
2023. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!