Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám nem veszi fel a...

Nagymamám nem veszi fel a telefont, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Mindig fel szokta venni ha hívom, van egy nagy kertje amit nagyon szeret, ki szokott menni minden nap és gondozza. Amúgy 80 éves, apukám nála lakik, ő facebookon elérhető volt, őt is hívtam de nem vette fel. Apukám néha iszik és utána elalszik, valószínűleg most is emiatt nem vette fel. Mamámmal kapcsolatban nem tudom mit gondoljak, életerős hölgy, remélem csak a kertben volt/van, csak az a baj hogy már sötét van, ilyenkor már a házban szokott lenni, de mégsem érem el.

Ma van a szülinapom, apukámmal bsszéltem is, de a mamám nem hívott fel, viszont apum biztos szólt volna ha valami baja történt volna. Nem érem el a mamámat, igaz eddig 2x hívtam fél óra alatt, de már rémképek gyötörnek.


Mit tegyek??? :(


2023. aug. 24. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
9-Jajj most sírni fogsz mert lepontoztak? bruhuhu...mintha annyira számítana a lepotnozás, istenem bélát lepontoztak a gyakorinm nem kellett volna! áááá inkább cselekedjen mindthogy e neten kérdez nehogy beugurlj, ember...ne sértődj meg:...D:nem biztos hogy a kérdező volt
2023. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
én sosem veszem fel egyből a telefont, mindig várok 1-2 órát ugy szeretem ha ők várnak utánam.
2023. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg igénylej neki ilyent. Azért 80 felett bármikor eleshet, és nincs mellette a telefon. [link]
2023. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
55%

Amennyiben legközelebb is ilyen történne, vagy menj át haladéktalanul avagy tárcsázd a 112-t és a rendőr járőr kollégák ránéznek.


Semmi képp ne feküdj le úgy, hogy nem bizonyosodtál meg, rokonaid, szeretteid testi épségéről.


Vagy hívj fel egy szomszédot, hogy legyen szíves nézzen rá.


17/f

2023. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Legtisztább valaki közelben élő számát elkérni.
2023. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es, nem pontoztalak le. Mindenkinek ment a zöld kéz. Nem értem miért kell ilyen flegmatikusnak lenni, a mamám jól van ez a lényeg, más nem érdekel.


És mégegyszer, nagyon köszönöm a hasznos, segítő válaszokat!!

2023. aug. 24. 22:50
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, ez jó ötlet, pár szomszédját ismerem is, majd elkérem a számukat.

Annyira szeretem a mamámat, már csak Ő az egyetlen aki él a nagyszüleim közül, hála istennek viszonylag jó egészségi állapotban van, tavaly elesett a biciklivel és lett egy combnyaktörése, 1 hónapig volt kórházban, de ezt is átvészelte, pedig az ő korában ez sokszor végződik tragédiával. Nagyon büszke vagyok rá és remélem még sokáig velünk lesz 😊

2023. aug. 24. 22:54
 18/19 anonim válasza:
34%

Hála ég ilyen mamád van.

Egyém annyira egy xy.


Az apukámat utálja, az apukam lány testvérét isteníti.


Oka nincs csak így van és kész.

Ennek okán az apa gyerekeit, fia unokáit, az az minket is utál, a másikakat imádja.


Nem értem miért, soha egy rossz szót nem szóltam/szóltunk hozzá. :/


Nekemis egyetlen élő és akit ismertem nagyszulo. :(

2023. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem fogok sírni, rajtad meg jót röhögtem. Ha annyira számítana a lepontozás, nem kötöttél volna bele a kommentembe. Amúgy lényegtelen, téged is csak az éltet, hogy beszólogass másnak, de érdemben segíteni nem tudsz. A véleményemet meg tartom.
2023. aug. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!