Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Parom mamája szerintem rettene...

Parom mamája szerintem rettenetesen meg bántott, szerintetek van okom meg sertodni?

Figyelt kérdés

Parom nagyijanal vagyunk kérdezi miert siet ennyire a lagzival az első unokaoccse.

A mama azt válaszolja nem akar úgy járni mint te, az exeddel jártál 6 évet és utána semmi.

Nem volt szép, miért nem házasodtatok ti is össze.



nov. 26. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy gondolod.
nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel bántott meg rettenetesen? Érdekes. Legyen ez életed legnagyobb szívfájdalma, azt kívánom.
nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi idős a mama? Jó, bunkóság, de egy bizonyos kor fölött már érdemesebb ezeket letojni.


Egy előző párom nagyanyja 90 körül odaszólt nekem egy karácsonyi ebéden, hogy nem tudott nekem mit kitalálni ajándéknak, de pénzt nem ad, mert az ilyen kis k*rvák direkt arra hajtanak. Hát csak pislogott mindenki, főleg én, akinek jobb fizetése volt, mint az unokájának 😂

nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem sertodsz meg egybol akkor felejtsd el. De amugy se legyel rosszba a kozeli rokonokkal
nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jajj nem meg a páromnak se mondtam, csak úgy kicsit fura volt ebéd kozbe ezt hallgatni. Lehet ez a korral jár...
nov. 26. 20:39
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Tudod milyenek az idősek, mindenbe belekérdeznek, véleményeznek. Ilyenek. Nálunk a szomszéd idős házaspár is ilyen, festettük a falat, mert házfelújítás volt, arra is tettek megjegyzést, igaz, nem durván, de tényleg mintha az ő dolguk lenne, hogy milyen lesz a fal. Akkor gondolhatod, hogy ha ilyen aprósághoz nem bírják ki, hogy ne szóljanak hozzá, akkor a házasságtémához?
nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Sértődj ha ettől jobban érzed amgad
nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha én minden ilyen kérdéstől megsértődnék, akkor nem beszélnék senkivel.
nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Teszem azt, ha itt többen is arra szavazunk, hogy sértődj meg... akkor megsértődsz?
nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Öszintén szólva nem látok semmiféle "megsértést", a barátod beleközött valamibe, amihet semmi köze, a Mama meg erre válaszolt. Rólad az egész sztoriban szó sem volt, meg nem is gondolt rád senki.
nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!