Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 70 évesen az ember megy le a...

70 évesen az ember megy le a lejtőn?

Figyelt kérdés
Nagymamám márciusi 70 éves szulinapjat szervezzük. Mama egészségesen él, főz, internetet használ stb. Nincs baja. De a szulinapi összejövetelre közölte, hogy nem akar ünnepelni, mert egy 70 éves csak lefelé megy már. Mondom ne viccelj Mama és soroltam a pozitív dolgait és annyit mondott, Te ezt nem érted. Miről beszélt akkor?

jan. 24. 22:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem szeret oregedni, csak ennyit jelent. Fel tole vagy csak idegesiti. Nem varja stb.

Az teny es ebben igaza van,hogy az oregedes az lejtmenet fizikailag, akar hogy is igyekszunk ellene tenni, de ettol meg nagyszeru dolgok a szulinapok a bulik, hogy egyutt a csalad stb.

jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a mamiban megszólalt a női büszkeség.

Lehet úgy értette, hogy ezt a szülinapot már minek ünnepelni?

Vannak akik "büszkék" a korukra és ezzel flexelnek, mondjuk ezt sosem értettem.

És én sem ünnepeltem meg az 50-et, mint ahogy az első írta.

És nem biztos, hogy azért teszik ezt az emberek, mert leírjak magukat, hanem mert nem akkora "büszkeség" mindenkinek szembesülni a fonnyadással, klimaxszal, stb.

Írom ezt úgy, hogy mindenki sokkal fiatalabbnak néz a koromnál, jó az alakom, dús a hajam, az arcom sem aszalt szilva, penge az agyam, nyelvet is tanulok. :D

Szánalom a sok flexelő 50-es, hogy az 50 az új 20 szlogennel.

Jó már nem a 90, az új 16. :D

Na, szóval érted, kezeljük már a helyén a korunkat, akármennyire jól tartjuk magunkat.

A mamival sem kell erőszakoskodni.

jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen igaza van!
jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%

"Szánalom a sok flexelő 50-es..."


Magad vagy ra az élő példa: "mindenki sokkal fiatalabbnak néz a koromnál, jó az alakom, dús a hajam, az arcom sem aszalt szilva, penge az agyam, nyelvet is tanulok. :D"

jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
32%

14.

Húha, most aztán jól megmondtad. :D


Igen, jó nő vagyok, mindig is az voltam, mindig is fiatalabbnak néztek, de itt nem ismer senki, hazudhatok is nemde?

Arra céloztam, te igazság bajnoka, hogy az a szánalmas, amikor valaki "büszke" arra, hogy mennyi idős, de nem tud a korának megfelelően viselkedni, öltözködni, ellenben

1. Fosul néz ki

2. Az, meg hogy elélt x ideig nem érdem

jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
Huh, 15. Ritka arrogáns, beképzelt egy ember vagy, ráadásul hipokrita is, mert konkrétan azt csinálod, ami téged másokban zavar. Lehet hogy jó nő vagy, lehet hogy fiatalabbnak nézel ki, de őszintén szólva ezek egyike sem érdem, pont úgy, ahogy az elélt x ideig sem.
jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%

Azért én egy 70 évesnek nem kezdeném el magyarázni, hogy még nem idős :D

Nyilván idős. Ettől még lehet boldog és lehet sok pozitív az életében.

De ha nem akar bulit, akkor nem akar. Ez egyébként nem kortól függ. Van, aki fiatal korában sem akar.

jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%

15-ös, én meg elárulom, hogy 57 !! évesen egyetlen ráncom sincs. Van ilyen, anyai örökség.

Ettől még nem vagyok kinyúlva magamtól, ezen nem múlik semmi. Az számít, belsőre mit érez az ember, mekkora a lendület, ami benne van. A többi az nudli.

jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%
70 évesen jóval közelebb van az ember a halálhoz, mint a születéshez, úgyhogy nyilván lefelé megy...
jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, hasznosak voltak. Megbeszéljük vele, hogy mit szeretne és úgy lesz.
jan. 25. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!