Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 70 évesen az ember megy le a...

70 évesen az ember megy le a lejtőn?

Figyelt kérdés
Nagymamám márciusi 70 éves szulinapjat szervezzük. Mama egészségesen él, főz, internetet használ stb. Nincs baja. De a szulinapi összejövetelre közölte, hogy nem akar ünnepelni, mert egy 70 éves csak lefelé megy már. Mondom ne viccelj Mama és soroltam a pozitív dolgait és annyit mondott, Te ezt nem érted. Miről beszélt akkor?

jan. 24. 22:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%
Pedig szivesebben mennék kalandparkba, mint egész nap süssek-főzzek-kiszolgáljak, mert engem ünnepelnek.
jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
31, az meg a legjobb!!:) Minek sütnél-főznél egy neked szervezett szülinapon? A kérdező sem ezt akarja, ők szerveznék az egészet, nagyinak csak örülnie kellene, hogy gondolnak rá.
jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést a 31-ért "kiszaladt a számon".

Elkalandoztunk a témától, arra a 22-es választ írtam.

jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!