Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehetne lebészélni a...

Hogy lehetne lebészélni a nagyszülőket arról, hogy ne adják be kereskedésbe a kocsijukat?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 12:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%

Mondd a következőket nekik:

Nagyi, Papa! Megveszem tőletek az autót annyiért amennyit a kereskedő fizetne érte. Így legalább nekem is lesz autóm és titeket is el tudlak vinni az orvoshoz és bevásárolni.

ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%

Visszakérdezek:

Hogy lehet téged lebeszélni arról, hogy le akard beszélni a nagyszüleidet olyasmiről, ami az ő dolguk?

ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
Majd ők azt eldöntik, kell-e nekik, épeszű felnőtt emberek. Ha nem volnának azok, nem lennének alkalmasak a vezetésre (és ha neadjisten így van, akkor pláne jobb, ha eladják). Az meg pláne a magánügyük, hogy akarnak-e maguk bajlódni vagy inkább intéztetik mással.
ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%

Miért tűnik el minden kérdező amikor fel tesznek neki az ő kérdésével releváns kérdéseket?

Miért van annyira nagy szükségük az autóra?

A kérdezőnek kell az autó?

Van olyan dolog ami miatt ezt teszik,nem tudják fenn tartani,már nem érzik biztonságosnak?

Így hogy nem tud az ember fontos infókat elég nehéz okos választ adni

ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%
#24 Ne tegyél fel ilyen kérdéseket, mert a végén eljutsz addig a kérdésig, hogy az esetek 99%-ában olyanok a kérdések, hogy baromira nem itt kéne feltenni, és akkor rá fogsz jönni, hogy ennek az oldalnak az egyetlen értelme, hogy a válaszadók trollkodjanak, de ha az oldal legtöbb felhasználója troll, akkor logikusan következik, hogy a legtöbb kérdező is troll.
ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kár, hogy nem lehet beállítani, hogy csak a kérdező válaszáról értesítsen. Arra vagyok csupán kíváncsi, hogy ő reagál-e, és ha igen, akkor mit. :D
ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%

Nem úgy forog a Föld, ahogy a kérdező elképzelte.

Nagyikáék megunták az unoka hisztijét, és megszabadultak a kérdéses autótól.

Jaj-jaj mi lesz most, itt fagyunk meg éhen! 🤣

ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
#25 írtam már ki én is kérdést az oldalra de azért ha kérdezett valaki annak nyilván válaszoltam tovább megyek reagáltam a válaszokra is
ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
72%

#25-nek valami nagyon fáj.

(ő tudja hogy mi)

Különben nincs igaza, mert nem csak hülyékből és trollokból áll a világ.

Persze, lehet hogy magából indul ki...........

ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy valahol azért igaza van,jó a 99% nyilván túlzó de azért van bőven érdekes kérdés az oldalon az tuti na meg még több érdekes ember
ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!