Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehetne lebészélni a...

Hogy lehetne lebészélni a nagyszülőket arról, hogy ne adják be kereskedésbe a kocsijukat?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 12:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, nekem semmi bajom nincsen, én röhögni járok ide. A legértelmesebb kérdések azok, amikor valaki a fizikaháziját próbálja megíratni velünk. Közlekedés vagy kisállat témakörben pl. csak olyan kérdés van, amit egy guglizás vagy egy könyvtár megoldana. Családi kérdésekben meg csak olyat, amit a kérdezőnek inkább a családjával kéne megbeszélnie, és ha nem anonim lenne az oldal, akkor végképp nem írná ki a kérdést.
máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ha már az értelmes kérdések pár perce olvastam: miért megy reggel a hasam?

De csak ennyi na ebből mit vár a kérdező mert még ha írná valamit hogy mi az ami soha nem marad ki az étrendjéből meg tudnád írni hogy laktóz érzékeny de semmi infoból olyan mint abból a bizonyosból várat építeni

máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Lilluci27 válasza:
100%
Pénzügyi érvekkel talán, meg hogy segítesz nekik eladni
máj. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem, hogy nem a kérdező válaszolt. Már arra is gyanakodtam egy pillanatra, hogy a gyk-ról is törölte magát, de nem, még lehetne neki írni. :D
máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Engedd el a nagyi autóját, kérdező :)
máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ha valami muzeális darab, mondjuk az 1800-as évekből, vagy más ritkaság, akkor azt mondom, hogy megértem, hiszen ha vigyáznak rá, akkor megy fel az értéke, de akkor meg ne kocsikázzanak vele, és te se akard, hanem csak ápold, javítgattasd szakemberekkel lehetőleg eredeti alkatrészekkel.

Ebben az esetben is azt javaslom, hogy vedd meg tőlük az autót, vagy kérd ajándékba, az adó elkerülése érdekében, és vonasd ki a forgalomból, hogy ne kelljen adót, biztosítást fizetni.


Na de mivel biztos, hogy ez a kérdező nem válaszol, nem is követem a kérdést tovább. mindenesetre szánalmas szegényke, a szüleit csak sajnálni tudom.

máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#36!

".. valami múzeális darab.. az 1800-as évekből".

Hát hogyne! 😁

máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!