Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek nagyimmal? Rengeteg...

Mit tegyek nagyimmal? Rengeteg nyugtatót szed!

Figyelt kérdés

Nagyon kis dolgokon kis rettenetesen felidegesíti magát!

Pl.: azon, hogy nagypapám másfajta szalvétát akart venni, mint amilyet ő akart!

És ha ilyenek történnek, akkor szinte mindig rohan bevenni a nyugtatót! 68 éves

Mit tehetnék, mert aggódok érte!


ui.: már próbáltam vele beszélni erről, de azon is felidegesítette magát!


14/f


2013. jún. 5. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele semmit csinálni, hiszen mint írtad, senkire sem hallgat. Akarata ellenére senkit nem lehet meggyőzni.


Részéről a nyugtató szedése valahol azt közvetíti felétek, hogy "na látjátok, már megint felidegesítettetek, nem azt csináltátok, nem úgy léteztek, ahogy kértem".


Nehéz megtenni, de ne reagáljatok a dühkitöréseire.

2013. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy dugd el egy napra a nyugtatót, és várd meg mi történik.
2013. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem más mint érzelmi zsarolás.

Velem is pont a nagyim játszotta ezt. Ami a vicces, hogy nem is xanax volt. A szomszéd szívbeteg nénitől kapott egy üvegcsét pisimintának, és ebbe tictacot tett.

Hamar rájöttünk, ugyanis én szóltam anyukámnak (meglepődött) és ő meg elment beszélni a háziorvossal, hogy a mama nem rendeltetésszerűen szedi a nyugtatót. A háziorvos meg nézett egy nagyot, mert a mama nem kapott soha.

Javaslom, dumálj te is a háziorvosotokkal, aki felírja neki, hogy nem úgy szedi ahogy kéne, hanem össze-vissza, és zsarol vele titeket.

Erre elég keményen rá lehet szokni. Barátnőm járt így, a vizsgadrukk miatt.

2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!