Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ez már betegség?

Szerintetek ez már betegség?

Figyelt kérdés

Anyukám és apukám 1 éve elváltak. Apukám maradt a házban az új asszonyával , mi költöztünk a mamámékhoz ! ( mama és apa között 15 ház van) .

A mamám állandóan amikor egyedül van erről beszél de saját magának. (mint például : 'nem így kellett volna ezt megoldani, mért nem lehet ezt befejezni .. stb,stb) . Ócsárolja apámat, az új asszonyt . De ezt minden nap megteszi . Ha valahogyan rájuk terelődik a téma egyszerűen kikel magából, és egyre hangosabban szajkózza a maga igazát . Minden nap róluk beszél, ócsárolja őket . Ez már valami betegség lehet ?


2013. jún. 7. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak csalódott, nem ilyen életet szánt a lányának gondolom. Láthatja rajta, hogy szenved anyád, tönkrement az egész élete, stb.
2013. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
hogyha valaki magában beszél azt én nem látom bajnak. az idősek mind az csinálják. unatkoznak, elmondják maguknak a bajukat, megbeszélik magukkal a napi teendőt, ha egyedül vannak az gyakori
2013. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De már 1 éve ezt monda és mondja és még mindig mondja :S szerintem (sőt ..) már anya is túltette magát ezen , de a mama még most se!
2013. jún. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!