Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én keressem ezek után?

Én keressem ezek után?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


feltettem ezt a kérdést egy ideje. Az a helyzet, hogy azota nem találkoztam a nagymamámmal, nem kerestem, ő sem. viszont ma csörgött a telefonom, ő volt, de kiderült, hogy csak véletlenül hívott engem, és annyit mondott, hogy nem veled akartam beszélni, és letette. Most én mit csináljak? Hívjam? Vagy ne?Bunkóság volt? Vagy nekem kellet volna kérdezni valamit?


2013. júl. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi, de a nagyid agyilag tiszta? az én nagymamám azért szidott volna le, amiért rá költöttem a pénzem. bőven örült volna annak, ha akár 1 hét késéssel köszöntöm fel!
2013. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Figyelj szerintem hívdfel és kezdeményezd a kapcsolatot és mond meg hogy kezdjetek mindent tiszta lappal.

Addig rendezd a kapcsolatotokat amíg nem késő.

Lehet hogy azért hívott fel a nagyid mert beszélni szeretett volna veled csak nem volt elég bátorsága.

Ha nemtudod hogy miről beszélges vele akkor kérdezd az egéségéről és mond meg hogy rendezni szeretnél mindent.

Ne add fel próbálkozz sokszor. :)

2013. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar beszélni veled akkor hagyd, esetleg majd ha személyesen találkozol vele ,akkor kérdezd meg tőle hogy mi is a baja veled?Legfeljebb kérjél bocsánatot ha esetleg megbántottad, és ha elfogadja jó, ha meg nem akkor marad minden a régiben. esetleg a szüleid tudnak tanácsot adni ez ügyben. Tudod mi a baja a nagyinak veled?
2013. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most látom mi a baja, különben 7 napig a szülinap után aktuális a köszöntés. Lehet hogy 1 kicsit dilis a nagyi.
2013. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!