Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szertinted miért bánik így velem?

Szertinted miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszulo..


Elmentem megint hozzá mert mondtátok hogy milyen szemét dolog hogy csak 5 éve voltam nála utoljára és unakotztam jóvan mondom elmegyek az öreghez és mivel írtátok hogyx rendesen kéne öltöznöm megcsináltam a hajam is nórmálisra meg tök jól kiöltöztem nem voltam annyira egyedi elég rossz is volt de mondom megpróbálom és aztán bemegyek az öreg elkezdte nézni az óréáját hogy még nem telt le az 5 év (ja mondom nagyon vicces) de asztán mondta hogy végre hasonlítok egy emberre

kcisit dumáltam vele aztán kitalálta hogy hozzak neki kefirt és elmagyarázta hogy hol van a bólt semmit nem értettem mondom jóvan majd megtalálom de aztán nem találtam boltot csak oylat ami zárva volt ó mondom megyek vissza aztán azt se tudtam már hol lakik mert annyira nem vafgyok ismerős a körnéyken aztán végre megtaláltam a boltot amit mondott aztán visszaindultam és egyszer csak hallom hogy valami rekedhangú kiabál utánam hogy bozgor na mondom ez tuti az öreg mer ő mindig bozgornak hív engem de nem tom mért aztse tom mit jelent de biztos rossz ha így szólít

odamentem jól leszidott hogy hová tűntem már elmagyaráztam neki aztán megyünk hozzá haza és aszmondja túl gyorsan megek (igazából ő ment lassan) asztán végül ráhúzott a botjával egyet a lábamra hát mondom bazz aztán még fél órát voltam nála és mentem asztán meg anyámnak mondta hogy örült hogy elmentem hozzá megint de nem értem hogy akkor minek gúnyoldik velem mindig mert amúgy mindig van egy pár rossz szava hozzám ami nem esik jól

?

17/F



2013. aug. 19. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
na ez aztán a sztori! :)
2013. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nyár van, időd van, az Isten szerelmére: TANULJ MÁR MEG ÍRNI!:D
2013. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
boccs de siettem mert szeretek gyorsan írni
2013. aug. 19. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mar az elozo sztorinal tudtam, h nagy forma az oreg! :)

De ez...:D Elkezdte nezni az orajat, h meg nem telt le az 5 ev. :)

Szerintem nagyon is bir teged az oreg.:)

En a helyedben elkezdenem elvezni a musort! :D

2013. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja hát amúgy be se akart engedni a lépcsáhzba becsöngettem kiszól hogy kiaz mondom én aztán mondja hogy az a nevem hogy én?(aszittem megismeri a hangom) mondtm a nevem akkor meg azt mondja hogy azt hitte a cigánygyerekek szórakoznak de ez sokkal rosszabb...ó mondom akkor megyek el (magamban mondtam) és akkor kinyitotta az ajtót és felmentem és már szenyázott tovább de am nagyon sok mindent mondott nekem ami szarul esett csak azt inkább nem írom le mert kicsit cinkenek érzem
2013. aug. 19. 23:39
 6/12 A kérdező kommentje:
de a múltkorihoz kéepst kedves volt most nem volt közönsége szerintem azért nem csezsegetett annyira
2013. aug. 19. 23:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát az öregednek aztán van dumája.
2013. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék inkább, hogy még él a dédapám és akkora arc :D Na mesélj még miket mondott? Úgyse ismer itt senki.
2013. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem cseszegetett annyira, mert emberibb külsőd volt. De még mindig nem vagy férfi a szemében, csak egy suhanc, ezért szólogat be, hogy így követelje meg a tiszteletet (amit magadtól kellene...)

De kedvel téged, nyugi. Látogasd csak, egyre jobban kijöttök majd.

2013. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért azt értékeled, hogy a 90 éves bácsi utánadment, mert AGGÓDOTT, hogy hova tűntél..? = )
2013. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!