Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti rábíznátok két hónapos...

Ti rábíznátok két hónapos lányotokat egy fél napra a papájára? (már nem szopik)

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Papától függ, az enyémre nem bíznám, mert idős már és nem tud rá figyelni. De ha papa fitt, fiatalos, fejben is rendben van és tudod, hogy tudna rá vigyázni, akkor miért ne?
2013. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Itt mi a gond? Hogy egy 2 hónapos gyerekről van szó? Vagy a papa 99 éves? Esetleg szellemi fogyatékos?

Miért ne hagyhatnád rá?


Az anyukák mindig azt hiszik, hogy ők pótolhatatlanok, és minden férfi alkalmatlan arra, hogy pár órára ellásson egy gyereket!

2013. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem, csak ha nagyon-nagyon muszáj és nincs más lehetőségem.
2013. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha az észbeli képességei rendben és a saját gyerekét nevelte akkor igen.

Én csak anyura merem és a páromra bízni a gyereket az anyósra nem. Felelőtlen ember, állandóan nyitva az ablak nála, nem fogja a 2 éves gyerek kezét az utcán stb.

A csecsemő félrenyelhet stb. tényleg attól függ milyen a nagypapa. Haa párom egyszer nagypapa lesz, őrá rá lehet bízni.

2013. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem két hónapos nagyon pici, senkire nem bíznám.
2013. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs semmi probléma a papával, tud tápszert keverni és pelenkázni, akkor minden gond nélkül rábíznám.
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A papa 60 éves, nem tudom hogy tud e pelenkázni. Sajnos másra nem tudom bízni a kicsit.
2013. aug. 20. 13:55
 8/31 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem hiszem azt, hogy pótolhatatlan vagyok, egyszerűen pici még ahhoz, hogy papára bízzam. Nyilván függ a papa értelmi és fizikai mépességétől, én se az apósomra se apukámra nem hagynám.
2013. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk ilyenből abszolút nincsen gond. Hacsak a nagypapa nem túl öreg én nem csinálnék ebből problémát. Nálunk pl. úgy néz ki a dolog, hogy rám is rámbízzák a gyereket ha úgy jön ki, pedig én 21 éves vagyok és saját gyerekem nincs. Mégis át tudok pelenkázni egy 2 hónapos csecsemőt, ha tápszeres akkor az etetéssel meg nincsen probléma, cumiból könnyű. (2 gyerek után mondom, a kisebbik 3 hónapos most)

Persze van akire én sem szívesen bíznám a gyerekem, de ha a személy megbízható ne aggódj, nincs az a gyerek cukorból! :) örülj hogy rá tudod valakire bízni, sok nagyszülő inkább el'menekül az ilyen feladatok elől.

2013. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%
Rám, rám bízhatnád, van négy unokám, rám lehetett, lehet bízni, de nem vagyok a papája. Hatvan éves vagyok. Ha a papa nem tud magára sem vigyázni, akkor nem. Szerintem sokszor az anyjára sem lehetne rábízni! Nem a tituluson múlik, a papától függ!
2013. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!