Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egyet értesz azzal, hogy...

Egyet értesz azzal, hogy teljesen természetes az, hogy egy nagyszülő jobban szereti (vagy közelebb áll hozzá) a lánya gyerekét, mint a fia gyerekét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
ŐŐőő. Nem. Miért is kellene ennek így lennie?
2013. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem,de már kezd unalmas lenni ez a kérdés.
2013. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem értek egyet. Viszont nekem is van egy kérdésem.

Egyetértesz azzal hogy egyre idegesítőbb ha valaki nem tud helyesen írni???????

2013. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Mi ez a sok idegesítő kérdés? Nem unod még?
2013. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mivel érdemeltem ki, hogy ilyen stílusban válaszoljatok. Én nem írtam még ki ezt a kérdést és hasonlót sem. Sajnálom, ha más már kérdezte ezt, nem vettem észre. Elnézést, hogy raboltam a drága időtöket, mikor ti itt várjátok a komolyabbnál komolyabb kérdéseket.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 8. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Talán mert a te kérdésed előtt 2 kérdéssel már hasonló kérdés van kiírva és előtte számtalan hasonló kérdés.. Az emberek megunják ha minden órában ugyanaz a kérdés hangzik el...
2013. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül a jobban szeretésről szól a dolog, hanem hogy milyen kapcsolatot tud kialakítani a meny és az anyós. Én vagyok a lány van egy fiú tesóm. Még csak itt van gyerek. Én itthon vagyok és anyukámék akkor jönnek mikor csak akarnak. Ha reggel szólnak, hogy jönnek délben engem az sem érdekel. Ezt a tesómnál nem tudná megcsinálni, hisz tesóm, ha lesz gyerek akkor dolgozik. Anyukámék olyan természetűek, hogy nem igazán barátkoznak így annyira nem tudnak a tesóm barátnőjével sem kapcsolatot teremteni, ezért Őket feszélyezné, ha csak kettesben lennénk a menyével otthon. Biztos, hogy tesóm gyerekét is ugyan úgy fogják szeretni, csak nem biztos, hogy annyiszor fogják látni, mint az én gyerekeimet.
2013. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Mindkét nagyszülőmnél vannak fiúk is és lányok is.

Az egyik helyen a lányuk lányát szerették az unokák közül a legjobban, d nem azért, mert a lányuk gyereke volt (hasonló helyzetben a nagytöbbség ugyanígy ezzel az unokával kivételezett volna)

A másik helyen 2 fiú és 2 lány gyereknél volt 2 fiú és 6 lány unoka. Ott a 2 fiú volt a minden, főleg az első fiú unoka (ő a legidősebb fiú gyerek, a másik pedig a legfiatalabb lány gyereke) Mindkét helyen van lány gyerek (unoka) is.

2013. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nem így van. Mindkét nagyim ugyanúgy szereti az összes unokáját. Egyik oldalon van egy kis csáléság, de erről mi unokák is tehetünk bőven. 3 olyan unoka van, akikkel a nagyim tartja a kapcsolatot, illetve 1 olyan, akivel úgy alakult a dolog, hogy nem.

Ebből a lány unokatesómat kedveli leginkább a nagyim, mert ő ott lakik nem messze tőle. Segít mindenben, kéznél van minden, tényleg irigylésre méltó a kapcsolatuk. Én vagyok a második a sorban, mert ugyan 300 km-ről, de amennyit lehet én is vele vagyok, ha utazok gondolok rá, állandóan küldöm a képeslapot stb. A harmadik pedig a testvérem, akit valamiért sosem érdekeltek különösebben a távoli rokonaink, akikkel néhány havonta egyszer találkozunk csak, így a nagymamámmal sincs szinte semmilyen kapcsolatban. Persze érdeklődnek egymásról, tudnak a másikról, de ennyi.

Tehát én azt mondom, hogy itt a legtöbb a kapcsolatokon múlik szerintem.

2013. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én még nem olvastam hasonló kérdést, ezért is klikkeltem ide.

Háát, az én anyukám sokkal jobban kötődik a kislányomhoz, mint a bátyám fiához, ez tény. De talán mert messze laktak, mi meg együtt.

Egyébként nem természetes, csak egy lányt, jobban lehet babusgatni.

2013. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!