Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehet ilyen egy nagyszülő...

Hogy lehet ilyen egy nagyszülő? Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Nagymamám egy nyugdíjasklub vezetője. Tegnapra szervezett egy ilyen nyugdíjas bálat. Tombola is volt, a fődíj egy kerékpár. Még nem is tudtam, hogy az lesz a fődíj, de nyári munkán voltam, és kérdezte mama hogy mire gyűjtök, mondtam, hogy biciklire, mert főiskola mellett diákmunkázok, és nagyon messze van a munkahely.

Szóval, volt ez a bál, hívott hogy menjek, de nem akartam, mert eléggé levgaoyk maradva a szakdogával, tegnap este 10ig is azt csináltam. Nem örült neki,de megbeszéltük. Viszont adtam oda neki egy ezrest, hogy vegyen már nekem 10 tombolát hátha megnyerem a kerékprt, és akkor már gyűjthetek nyugodtan a fősulira. Eltette és mondta, hogy ha ő nyeri meg akkor is nekem adja. Oké, ez ennyi volt.


Tegnap csak elnéztem 10óra után a bálba, és mondja mama, hogy a biciklit unokatesóm nyerte meg. Ugye a másik unokája. Aki 10 éves. Ők amúgy is elég jól élnek, szüksége sincs rá igazából,mert mindenhova kocsival viszik, meg amúgyis van egy biciklije. Már akkor is elég szkeptikus voltam, de ma reggelre anyum biztosra kiderítette, hogy megvolt bundázva a dolog.

Most hogy lehet ilyen? Alapból, volt 10 tombolatömb, eladták mindet, és akkor megbundázza? Már ez sem egy szép dolog, de hogy pont unokatesómnak? Akinek aztán semmi szüksége rá, és nemg már két hete gyűjtök, és ezt tudja is? Pedig tudnám másra költeni, tudja mamaa, hoyg nem vagyunk jó helyzetben...Igazából nem vártam volna el, hogy úgy intézze, hoyg én nyerjem, inkább egyforma esélyt adott volna mindenkinek, de akkor is ez a hozzáállás, értitek? Ezek után kedvem sincs hozzá menni látogatóba.


2013. aug. 25. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
62%

" Már akkor is elég szkeptikus voltam, de ma reggelre anyum biztosra kiderítette, hogy megvolt bundázva a dolog. "


EZT meg hogy csinálta anyád? Mert szerintem ha tényleg nem tisztességesen ment is, akkor sem lehet csak úgy utánajárni.

Másrészt meg ha te lusta vagy elmenni, akkor miért hözöngsz?


De nekem eleve furcsa a dolog, mert a legtöbb tombolánál a szervezök meg a családtagok nem vehetnek részt rajta éppen az ilyen gyanusítgatások miatt.

2013. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Nem lusta voltam, hanem szakdogáztam! és 10 után ahogy már tele volt az egésszel a fejem, elnéztem. de ezt írtam fentebb. Amúgy úgy "derítette" ki, hogy az egyik nő aki árulta a tombolát, ő mondta meg anyumnak reggel a boltban.
2013. aug. 25. 10:36
 3/71 anonim ***** válasza:
41%
Hat e l nem tudom képzelni, hogy egy 10 évesnek valo bicikli megfelelő lenne egy főiskolás ak, aki minimum 18 eves. Akkora magasság es súlybeli különbség van, hogy ha az egyiknek jo, a adóknak nem.
2013. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
felnőtt bicikli. Szóval igen, a kisfiúnak nagy is.
2013. aug. 25. 10:40
 5/71 anonim ***** válasza:
10%
Es te komolyan olyan butus vagy, hogy elhiszed, a nagyanyád kockáztatott es csalt? Az nem eselyes, hogy a kedves hölgy csalodottsagaban, hogy nem o nyert próbálta betartani..... Erdekes vagy....
2013. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Hidd el, jobban ismerem a nőt, és mamámat is, mint te...Sajnos nagymamám hajlamos az ilyenre.
2013. aug. 25. 10:45
 7/71 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg buta vagy.
2013. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Mert te tudod, hogy nagymamám nem csinálna ilyet ugye?
2013. aug. 25. 10:47
 9/71 anonim ***** válasza:
13%
Ebben az egészben az a legtragikusabb, hogy te bárhol eljutottál a szakdolgozatig. :(
2013. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted melyik épeszű ember kocaztatna a jo hírét, a munkáját ilyen baromság miatt?
2013. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!